Dantų atkūrimo sėkmę lemia ne tik teisingas gydytojo odontologo bei dantų implantų gamintojo pasirinkimas, bet ir odontologijoje naudojamos šiuolaikinės technologijos. Koks yra modernių technologijų vaidmuo odontologijoje ir jų esminiai privalumai, pasakoja Vilniuje įsikūrusios modernios klinikos Albodent gydytojas odontologas Justinas Gaidys.
Odontologijoje naudojamų šiuolaikinių technologijų privalumai
Bene populiariausios šiuo metu odontologijoje naudojamos technologijos apima rentgeno tyrimus ir 3Dspausdintuvus. Gydytojas odontologas Justinas Gaidys teigia, jog didžiausi šių technologijų privalumai – laiko taupymas bei tikslumas. „Pasitelkiant 3D tomografus ir 3D spausdintuvus, galime labai tiksliai suplanuoti gydymą dantų implantais, dantų protezavimo procedūrą bei pasitikrinti būsimus galutinius rezultatus“, – informuoja gydytojas odontologas. Natūralu, jog kiekvienas pacientas nori, kad odontologinės procedūros būtų atliekamos greitai, kokybiškai ir neskausmingai. Gydytojas odontologas Justinas Gaidys tikina, jog naujos technologijos padeda šiuos poreikius įgyvendinti: „Virtualus planas padeda gauti chirurginius gidus. Tai yra tam tikra technologinė priemonė, kuri implantuojant dantis panaudojama itin tiksliam gydymo planavimui bei atlikimui. Taikant šią metodiką, nereikia atlikti pjūvio dantenose, dėl to operacija yra trumpa ir neskausminga“ , – privalumus vardija odontologas.
3D tomografija
3D tomografija – tai radiologinis tyrimas, atliekamas planuojant dantų implantavimo ar kitokias procedūras. Albodent klinikos gydytojo odontologo Justino Gaidžio teigimu, gautos nuotraukos padeda išanalizuoti kiekvieną žandikaulio plotelį, todėl ši technologija leidžia turėti labai išsamų diagnostinį tyrimą ir tiksliai suplanuoti dantų implantavimą. Pasakodamas apie 3D tomografijos paskirtį ir privalumus, Justinas Gaidys šią technologiją palygina su įprastomis panoraminėmis RAKVA, UAB komercinį pasiūlymą parengė: Žygimantas Kvartūnas +370 686 62078.
„Naudojant paprastas panoramines nuotraukas, žandikaulį galime matyti tik viena kryptimi, o darant kompiuterinę tomografiją – visomis reikiamomis kryptimis. Tai yra labai svarbu, kadangi prieš atliekant procedūrą, galime detaliai išnagrinėti reikalingą informaciją ir gydymą atlikti saugiai“, – skirtumus aptaria gydytojas odontologas.
Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!