Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Kvaišalai

Lapkričio 25 d., apie 20.51 val., Visagino buto Taikos pr. virtuvėje, rastas plastikinis maišelis su galimai augalinės kilmės narkotine ar psichoterapine medžiaga bei sulaikytas neblaivus (2,61 prom.) 38-erių vyras, gyv. mūsų rajono Dietkauščiznos k., Saulėtekio g., pas kurį asmens apžiūros metu striukėje rastas kišenėje nustatyta tvarka neregistruotas dujinis pistoletas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Rasti sprogmenys

Lapkričio 25 d., apie 10.40 val., Dūkšto sen., Taboro k., miške rasti daiktai, panašūs į sprogmenis. Įvestas planas SKYDAS. Atvykę Lietuvos kariuomenės J. Vitkaus inžinerijos bataliono SNN išminuotojai nustatė, kad rasti Antrojo pasaulinio karo laikų 2 artilerijos sviediniai, kurie išvežti ir sunaikinti Pabradės poligone. Apie 16.35 val. planas SKYDAS baigtas. 

Padėjo medikams

Lapkričio 28 d. ryte ugniagesiai gelbėtojai Ignalinoje, Aukštaičių g. 9, padėjo medikams išnešti sunkiasvorį ligonį (apie 150 kg) iš buto į GMP automobilį.

Gruodžio 1 d., 10.54 val., ugniagesiai Didžiasalyje iškviesti į Ignalinos g. 26-ąjį namą. Ten dūmtraukyje degė suodžiai. 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Dar nėra komentarų, būkite pirmasis pakomentavęs!


Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *