Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Brakonieriai pamėgo Vajuonio ežerą

Gruodžio 2 d. rytą Vajuonio ežere sulaikytas asmuo, iš valties žvejojęs statomuoju tinklu. Pažeidėjas tinklą saugojo visą naktį, tačiau pareigūnų pergudrauti jam nepavyko, kaip ir nepavyko sugauti žuvų. Už neteisėtą žvejybą draudžiamu, ne mėgėjų žvejybos įrankiu, asmeniui gresia nuo 120 iki 300 eurų administracinė bauda kartu su pažeidimo padarymo įrankių – valties ir statomojo tinklo konfiskavimu. Maždaug prieš mėnesį tas pats asmuo buvo sulaikytas toje pačioje vietoje, žvejojęs tokiu pačiu būdu, todėl šįkart bus įvertintos ir sunkinančios aplinkybės.

Sulaikyti pažeidėją padėjo aplinkos apsaugos pareigūnų gauta informacija apie galimai neteisėtai žvejybą su tinklais Vajuonio ežere vykdantį asmenį.

Po dviejų dienų, gruodžio 4 d. vakarą, toje pačioje vietoje Vajuonio ežere vėl sulaikyti du asmenys, iš valties žvejoję draudžiamu būdu – dviem statomais tinklais. Pučiant gana stipriam vėjui, visiškoje tamsoje, nenaudodami jokio šviesos šaltinio pažeidėjai „dirbo“ gana profesionaliai, nes tinklai buvo pastatyti praėjusią naktį skirtingose ežero pusėse. Buvo sugavę 2 kg seliavų (žiūr. nuotr.).

Už neteisėtą žvejybą atsakomybė tokia pat, kaip ir pirmuoju atveju. Taip pat bus įvertinta ir žala žuvų ištekliams.

Aplinkos apsaugos departamentas primena, kad vandens telkinyje pastebėjus nepažymėtus, draudžiamus žvejybos įrankius, neišimant jų iš vandens, reikia apie tai pranešti aplinkosaugininkams. Tai galima padaryti skambinant skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 arba tiesiogiai AAD telefonu 8 (5) 273 2995.

Smurtas

Gruodžio 5 d. 30-metė moteris, gyv. Ignalinoje, Aukštaičių g., pareiškė, kad 2019-11-24 Palūšėje, šalia naktinio klubo „Gallery Night Club“ ją sumušė merginos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gruodžio 5 d., apie 17.34 val., Tverečiaus sen., Dvaryščių k.,44-erių vyras smurtavo prieš 51-erių sugyventinę, kuri buvo neblaivi (2,36 prom.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos aps. VPK areštinę.

Gruodžio 6 d. 41-erių moteris pareiškė, kad 2019-12-01, apie 19.30 val., Ignalinoje, Technikos g. namo laiptinėje, ją sumušė kaimynė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gaisras

Gruodžio 8 d., 17.33 val., ugniagesiams pranešta apie gaisrą Ceikiniuose. Ten Kazimiero Vaičionio g. degė ūkinis pastatas, atvykus ugniagesiams – atvira liepsna. Nudegė ir išardyta 20 m2  stogo dangos, apdegė perdanga ir išorinės sienos, aprūko ir vandeniu sulietas pastato vidus. Įvykis tiriamas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje