Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Kontrabanda atplaukė Apvardų vilnimis

Gruodžio 11 d. Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus pasienio rinktinės Pūškų pasienio užkardos pareigūnai stebėjo ties Žibakių kaimu esantį Apvardų ežerą. Juo eina Lietuvos ir Baltarusijos siena. Pasieniečiai jau turėjo informacijos iš Kriminalinės žvalgybos skyriaus kolegų, kad čia gali būti bandoma atgabenti neteisėtą krovinį.

Pasaloje budėję VSAT pareigūnai ežere pastebėjo iš Baltarusijos pusės Lietuvos teritorijos link gumine valtimi plaukiantį asmenį. Tuo pat metu sausuma į pakrantę atvažiavo automobilis „Ford Focus“ su priekaba. Joje gabenta kita guminė valtis. Priplaukusi valtis, kurioje buvo krovinys, ežeru atplaukusio vyro ir „Ford Focus“ vairuotojo buvo ištraukta į sausumą. Atvežtąją automobilio priekaboje plaukiojimo priemonę jie nuleido į vandenį. Tada iš Baltarusijos atplaukęs vyras išsiyrė atgal į ežerą. VSAT pareigūnai sulaikė „Ford Focus“ vairuotoją. Paaiškėjo, kad tai 17-metis rajono gyventojas. Tęsiant vietovės apžiūrą, sulaikyti dar trys asmenys – 28-erių, 30-ties ir 48-erių rajono gyventojai, įtariama, susiję su atplukdytu kroviniu. Pasieniečiai atplukdytos valties ertmėse aptiko 7 tūkst. pakelių cigarečių su Baltarusijos akcizo ženklais (žiūr. nuotr.).

Vilniaus pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Tyrimui vadovauja Panevėžio apygardos prokuratūros specializuoto skyriaus prokuroras.

Vairavo girtas

Gruodžio 13 d., apie 21.51 val., Ignalinoje, Geležinkelio g., patikrinimui sustabdyto automobilio OPEL 41-erių vairuotojai, gyv. Ignalinoje, Technikos skg., nustatytas vidutinis girtumas (1,76 prom.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Gruodžio 12 d., apie 22.30 val., namuose N. Daugėliškio sen., Degutiškės II k., 29-erių vyras smurtavo prieš mažametį posūnį (gim. 2011 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę. 

Gruodžio 14 d., apie 8 val., Didžiasalyje, Karalyčios g. bute, 51-erių moteris ranka trenkė sugyventiniui, buvo sukeltas fizinis skausmas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Moteris sulaikyta ir uždaryta į Utenos aps. VPK areštinę.

Gruodžio 15 d., apie 23.30 val., Kazitiškyje namuose 20-metis neblaivus vyras (1,87 prom.) smurtavo prieš savo 50-metį tėvą (2,23 prom.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Mirtis

Gruodžio 12 d., apie 20.30 val., Dūkšto sen., Čižiūnų k., Žaliupio g., namuose rastas 61-erių moters kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

VSAT nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje