Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Plėšimas

Gruodžio 18 d., apie 16.20 val., Dūkšte, Laisvės g., iš matymo pažįstami du vyriškiai, panaudodami fizinę jėgą prieš 81-erių vyrą, iš striukės kišenės pagrobė piniginę, kurioje buvo pensininko pažymėjimas, vairuotojo pažymėjimas, automobilio „Rover 45“ techninis pasas ir 25 eurai. Padaryta 30 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Praneša ugniagesiai gelbėtojai

Gruodžio 16 d.,a pie 8.20 val., Naujojo Daugėliškio k. po eismo įvykio buvo apvirtęs automobilis AUDI A6. Prispaustų žmonių ir degimo nebuvo. Parankinėmis priemonėmis, buksyravimo lynu bei AC automobilis atverstas, atjungtas automobilio akumuliatorius.

Gruodžio 17 d., apie 15 val., Ignalinoje, Aukštaičių g., ugniagesiai gelbėtojai suteikė pagalbą medikams: Padėjo sunkiasvorę ligonę išnešti iš daugiabučio namo 4-ojo aukšto buto į GMP automobilį.

Gruodžio 18 d. po stiprių vėjų nuo kelio važiuojamosios dalies šalinti nuvirtę medžiai Švedriškėje ir Linkmenų sen. Šileikiškės vs. 

Neša ir neša

Šeštadienį pasieniečiai prie Ramoniūnų kaimo kapinių sulaikė du vyrus. Jie stebimi pasieniečių atėjo nuo sienos su Baltarusija ir gabeno nešulius, apvyniotus polietileno plėvele. Nustatyta, kad sulaikytieji yra į Lietuvą legaliai atvykę 33-ejų Baltarusijos ir 26-erių Ukrainos piliečiai. Jie nešė 2 tūkst. pakelių cigarečių „Fest“. Rūkalai pažymėti baltarusiškais akcizo ženklais. Prie kapinių užsieniečiai atvyko pasieniečių anksčiau susektu automobiliu „Mercedes Benz“ su latviškais registracijos numeriais. Jis buvo išnuomotas Daugpilyje. Manoma, kad ukrainietis ir baltarusis planavo kontrabandą sukrauti į šią mašiną ir gabenti į Lietuvos gilumą.

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės pareigūnai abiem užsieniečiams dėl neteisėto akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pradėjo administracinę teiseną. Nešikams gresia baudos nuo 5200 iki 6000 eurų. Po apklausų VSAT pareigūnai ukrainiečiui ir baltarusiui įteikė šaukimus atvykti į teismą, kur bus nagrinėjama jų byla, ir paleido.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here