Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Vagystės

Gruodžio 31 d., apie 14 val., 78-erių moteris pastebėjo, kad iš jai priklausančių namų Kazitiškyje, Mokyklos g., pagrobta 1750 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Negrįžo

Gruodžio 28 d., apie 2 val., Rimšės sen., Bieniūnų k., Apvardų g., iš namų išėjo ir iki šiol negrįžo mergina (gim. 2002 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Promilės už vairo

Sausio 1 d., apie 5.20 val., Ignalinoje, Garažo g., 24-erių vyras neblaivus (1,97 prom.) vairavo jam priklausantį automobilį BMW 320D. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Smurtas

Gruodžio 31 d., apie 22.30 val., namuose Ignalinoje, Gėlių g., konflikto metu akivaizdžiai neblaivi (girtumą tikrintis atsisakė) 36-erių moteris smurtavo prieš nepilnametę dukrą (gim. 2004 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Moteris sulaikyta ir uždaryta į Utenos aps. VPK areštinę. 

Sausio 1 d., apie 15.30 val., Vidiškėse, Melioratorių g., 38-erių vyras smurtavo sesers atžvilgiu, sukeldamas jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Tą pačią dieną ir tuo pačiu laiku Bėčiūnuose girtas 28-erių vyras (2,46 prom.) smurtavo 26-erių sugyventinės atžvilgiu, sukeldamas jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Tą pačią dieną ir tuo pačiu laiku (2020-01-01, 15.30 val.), Vidiškėse, Melioratorių g., 36-erių vyras konflikto metu smurtavo 38-erių brolio atžvilgiu. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Mirtis

Gruodžio 31 d., apie 14.50 val., savo namuose Ignalinoje, Ligoninės g., rastas mirusio 58-erių vyro kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Tomo Urbelionio/BFL nuotr. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje