Skip to content

Kaip mūsų meras „bomžavo“

MI informacija

„Gaudyti nusikaltėlius užsislaptinus paprasčiau nei bendrauti su joniškiečiais ir apsimesti, kad jų nepažįstu“, – sako buvęs kriminalistas, dabar Joniškio r. meras Vitalijus Gailius.

Jis – vienas iš šešiolikos merų, dalyvaujančių naujajame LRT projekte „Nepažintas meras“. Iššūkį sau taip pat mes Ignalinos, Šakių, Klaipėdos rajono, Birštono, Neringos, Kaišiadorių, Trakų ir kitų savivaldybių vadovai.

Mūsiškis J. Rasikas, apsirengęs labiau panašiu į „bomžą“ (nuotr.), lankėsi keliose rajono savivaldybei pavaldžiose įstaigose: Ignalinos miesto seniūnijoje, Ignalinos autobusų stotyje, Kaimo ir socialinių reikalų skyriuje ir kitur. „Nugrimuojame ir perrengiame merus taip, situacijas filmuojame slaptai. Nepatikėsite, bet kai kurių merų nepažino tame pačiame aukšte dirbantys kolegos, dėdės, svainiai ar net sutuoktinės“, – pasakoja projekto autorius E. Jakilaitis.

Pasak laidos vedėjo, LRT žurnalisto Edvardo Kubiliaus, itin svarbu tai, kad merai, atsidūrę eilinio gyventojo kailyje, dalį problemų iš tiesų išsprendė (o ką išsprendė Ignalinoje?).

„Nepažintas meras“ žiūrovų dėmesio laukia kiekvieną trečiadienį 21.30 val. per LRT. Mūsiškį „bomžą“ matysite sausio 15 d.

Gal kam tai atrodo „kietai“, mums tai eilinė klounada, galimai kurianti ne nerimtą mero įvaizdį. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here