Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Žmogžudystė Girminiuose

Sausio 12 d., apie 14.30 val. (VRM žiniomis – 10,03 val.), Girminiuose, Vilties g., namų kiemo teritorijoje rastas po patalyne ir drabužiais paslėptas 53-ejų vyro kūnas su muštinėmis ir kirstinėmis žaizdomis galvos srityje. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl nužudymo ir ieško įtariamųjų bei aiškinasi įvykio aplinkybes ir asmens mirties priežastis.

Smurtas

Sausio 8 d., apie 21 val., N. Daugėliškyje, Mokyklos g., Didžiasalio vaikų globos ir Socialinės paramos šeimai centre jo globotinis (gim. 2002 m.) stumdė, tampė už drabužių ir kumščiu trenkė į veidą kitam globotiniui (gim. 2003 m.).  2019-01-09 pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sausio 11 d. 30-metis ignalinietis, gyv. Ignalinoje, Aukštaičių g., apsiskundė, kad jį tądien, apie 6 val., Visagine, Festivalio g., 36-erių pažįstamas  jam sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sausio 12 d., apie 18.30 val., namuose Kazitiškyje, Parko g., neblaivus 20-metis vyras naudojo fizinį smurtą savo neblaivaus 50-mečio tėvo atžvilgiu, jam sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos  aps. VPK areštinę.

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje