Skip to content

Paulius Golubickas žais Kroatijoje

Lina RAGINYTĖ

Ilgą laiką interneto platybėse ir TV ekranuose stebėję Alytuje gyvenantį ir už Marijampolės „Sūduvą“ žaidusį ignalinietį Paulių Golubicką, nuo šiol jį matys kur kas rečiau. Jaunas futbolininkas, kurį pirmuosius įvarčius mušti išmokė Ignalinos kultūros ir sporto centro futbolo treneris Tadas Bendorius, atsisveikino su buvusia komanda ir išvyksta į Kroatiją. 

„Perspektyviausiu Lietuvos futbolininku laikomas Paulius Golubickas pradeda legionieriaus karjerą. Ar geras 20-ečio pasirinkimas vykti į Kroatijos „Gorica“ klubą, kur sporto direktoriumi dirba lietuvis Mindaugas Nikoličius? Kokie Rusijos ir Serbijos super klubai siūlė jam kontraktą ir kokia suma viliojo likti Marijampolės Sūduva?“, – daug klausimų sukasi lietuvių galvoje, į kuriuos atsakymai pateikti TV laidoje „Vieni vartai“. 

Atsisveikindamas, savo feisbuko paskyroje P. Golubickas rašė: „Dėkoju „FK Sūduva“ už puikų sezoną, tris iškovotus titulus ir už pasiektą play-offetapą Europoje! AČIŪ komandos prezidentui, sporto direktoriui, treneriui bei jo kolektyvui už pasitikėjimą ir galimybę atstovauti čempionų komandai! Didelis AČIŪ žaidėjams už galimybę tobulėti ir siekti užsibrėžto tikslo! Nuoširdžiausias AČIŪ fanams, aistruoliams, žiūrovams bei Sūduvos „Sakalams” už nuostabų ir nepakartojamą Jūsų palaikymą, nepamirštamas emocijas, gražias akimirkas bei kartu iškovotas pergales!“

P. Golubicko asmen. archyvo nuotr. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here