Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Vagystė

Vasario 1 d., apie 13.40 val., Ignalinoje, Švenčionių g., 24-erių vyras, gyv. Utenoje, Aušros g., iš parduotuvės pavogė elektrinį šlifuoklį „Makita“, kainuojantį 73,49 eurų ir elektrinį smūginį gręžtuvą „Makita“, kainuojantį 83,99 eurų, iš viso padaryta 157,48 eurų turtinė žala. Vyras po apklausos paleistas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Avarija

Vasario 1 d. kelyje Ignalina–Švenčionys ties Bėčiūnų k. lengvasis automobilis „Mercedes Benz“ atsitrenkė į kelio atitvarą. Buvo atvykę ugniagesiai gelbėtojai, tačiau prispaustų žmonių ir degimo nebuvo. Atjungtas automobilio akumuliatorius ir „mersas“ patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies. 

Smurtas

Sausio 28 d. 27-erių vyrasgyv. Didžiasalio k., pareiškė, kad tądien apie 14.45 val. ir sausio 24 d., apie 21 val., Didžiasalyje 24-erių vyras sukėlė jam fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Promilės už vairo

Sausio 28 d., apie 16.02 val., kelyje Kazokinė–Ceikiniai–Mielagėnai, 52-ejų vyras, būdamas neblaivus (2,33 prom.), vairavo automobilį VW PASSAT. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę.

Praneša ugniagesiai gelbėtojai

Sausio 29 d., 19.36 val., ugniagesiai Ignalinoje iškviesti į Technikos g. Atvykus, apleistame, mūriniame vieno aukšto pastate degė į krūvą sudėti langų rėmai. Jie apdegė. Įvykis tiriamas.

Tą pačią dieną ugniagesiai gelbėtojai Vasario 16-osios g. padėjo iš ketvirtojo aukšto į GMP automobilį nunešti sunkiasvorę ligonę.

Parengė Jonas BALTAKIS

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje