Skip to content

Sevilija – Ispanijos miestas, kuris nepaliks abejingų

skrendu.lt inf.

Ispanijos pietuose esantis miestas, kuris pakeri visus apsilankiusius. Grįžę iš šio miesto dar ilgai negalėsite palikti įspūdžių užnugaryje, karštas ispaniškas temperamentas, tradiciniai šokiai, bei valgiai greitai jus įtrauks į atostogų rimtą, bet tikrai negreit paleis!

Sevilijai šiuo metu yra 2200 metų, pagal mitologiją miesto įkūrėjas yra Heraklis. Mieste yra uostas įsikūręs prie Gvadalkivyro upės, priėjimas yra ir jūrų laivams, labai  populiarus vyno, apelsinų, alyvuogių eksportas. Šiuo metu nuolatos populiarėja ir auga turizmo sektorius, o skrendu.lt dažnai pasiūlo pigių skrydžių ir iš Lietuvos.

Sevilija patraukli savo švelniu klimatu, net žiemos metu termometras nenukrenta žemiau nulio, o vidutinė metų temperatūra būna apie 19 laipsnių. Siekiant išvengti lietaus sezono, kuris būna lapkritį rekomenduojama vykti tarp gegužės ir spalio mėnesių. Mažai šansų, kad jus užklups lietus, o Ispanija vasarą jums saulės tikrai nepagailės, liepos mėnesį temperatūra dieną laikosi apie 28 laipsnius.  

Sevilija nuostabi ne tik maloniu, šiltu klimatu, tačiau pasitinka atvykusius ir daugybe nuostabių vietų, kurias privalu aplankyti. Pasiruoškite daug vaikščioti!

Maria Luisa parkas – žaluma spinduliuojanti ir tūkstančius turistų pritraukianti vieta. Kiekvienais metais vis daugiau žmonių traukia pasigrožėti šiuo pačiu žaliausiu miesto parku.

Ispanijos aikštė – ją galite rasti šalia Maria Luisa parko, aikštėje gausu įdomių augalų, egzotinių paukščių bei fontanų. Aikštė laikoma ypatinga ir labai populiaria dėl 48 suoliukų išsidėsčiusių per visą aikštę. Kiekvienas iš jų yra išmargintas mozaikomis iš spalvotų plytelių – po vieną kiekvienai atskirai Ispanijos provincijai.

Sevilijos grybas (Metropol Paraso) – rekordininkė, didžiausia medinė konstrukcija visame pasaulyje! 26 m. aukščio, 70-150 m. pločio konstrukcija neturėjo kažkokios konkrečios funkcijos kuomet ją statė, tiesiog ji buvo ruošiama, parodos ekspozicijai, tačiau visus sužavėjo ir liko stovėti. Vos už 3 eurus galite užsikelti į viršų ir apsidairyti aplink.

Alcazar sodai – Alkazaro rūmai yra patys seniausi valdovų rūmai Europoje, kuriais dar iki šiol naudojasi karališka šeima. Įspūdingi ne tik patys rūmai, bet ir juos supanti aplinka, daugybė augalų, žalumos, gėlynais bei tvenkiniais ir vidiniais kiemeliais.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje