Skip to content

Juokingai graudi kasdienybė

Kartais visai įdomių dalykų gali sužinoti socialiniuose tinkluose. Žinia, kurią savo paskyroje paskelbė Naujojo Daugėliškio gyventoja, nustebino. Nustebino ne gražiai šokančiu katinuku, ar kokiu nors patiekalu, kuri ji valgo picerijoje. Tikrai ne. Iš jos nuotraukų paaiškėjo, jog daugiau nei 10 metų, bent keturis kartus oficialiai, spaudoje, žadėtas suremontuoti keliukas, jungiantis Naujojo Daugėliškio ir Makniūnalaukės kaimus, bet net nepradėtas tvarkyti. 

Metų metais šį keliuką darkė vieno ūkininko, kuris augina didžiules bandas karvių ir srutas bei mėšlą vežioja bendrojo naudojimo keliuku, milžiniška technika. Paskui šį keliuką galutinai nepravažiuoju pavertė betonvežiai, dieną naktį vežę betoną statyboms radiolokacinėje stotyje Makniūnalaukėje. Klausimas, ar Ignalinos karštas neturėjo gaspadorių, kad leido visiems taip sudarkyti visuomeninį turtą, nepareikalaudami atlyginti žalos? 

Žmonės, norintys nuvykti į gretimus kaimus, sodybas už jų ar net kapines, privalo važiuoti keliolikos kilometrų aplinkkeliu, kai viskas būtų pasiekiama ranka. 

V. Blažienės nuotr.

1 komentaras

  1. kaip skaitėme savivaldybė pernai pusės milijono skirtų lėšų kelių remontams nepasiėmė, tai yra už tokią sumą galėjo atlikti kelių taisymo darbų, bet patingėjo… turim va tokį rezultatą kaip nuotraukoj.


Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje