Skip to content

Netikėtumų kupinas antradienis

MI informacija

Antradienio „Auksinio proto“ žaidime dauguma komandų (bent septynios) žaidė lyg susitarusios – taškas į tašką. Po keturių turų net keturios komandos su 56 tšk. stumdėsi ant aukščiausios pakylos. Viską išsprendė paskutinis turas, bet ir tas prizininkus poromis suskirstė – dvi pirmos, dvi trečios. Paskutiniame ture kiek sėkmingesni buvo „Prieteliai“ ir 2N2KAI.

Bendroje įskaitoje vietos kol kas nepasikeitė (pirmauja „Nykštukai“), bet dar labiau sumažėjo taškų skirtumai tarp komandų. Sėkmingai sužaidus, kai kurios vietos gali keisti jau po žaidimo dviejų.

Vykstant žaidimams, neretai vyksta ir ginčai tarp komandų ir teisėjų, kai atsakymai būna ne visai tikslūs ir taškai neužskaitomi. Kartais du taškus komandai pavyksta atsikovoti, įrodžius savo tiesą, bet dažniau – ne, nes atsakymai reikalingi tikslūs, tokie, kokius sugalvojo jų sudarytojai Vilniuje. Antradienį įvyko beprecedentinis atvejis, kai komanda („Tie patys“) užprotestavo, kad jiems… nepagrįstai buvo užskaityti 6 bonusiniai taškai antrajame žaidimo ture, nes atsakymas buvo panašus, bet netikslus.

Kadangi žaidimas vyko per Užgavėnes, „Mūsų krautuvėlė“ buvo įsteigusi prizą (tortą) komandai, pasirėdžiusiai Užgavėnių kaukėmis. Kadangi tokia buvo tik viena – „Nykštukai“ – tai prizas be konkurencijos jiems ir atiteko.

S. Butkūno nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here