Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Girta avarija

Kovo 11 d., apie 00.55 val., kelyje Švenčionys–Mielagėnai, prie Juodagalvių k., 18-metis vyras, būdamas neblaivus (2,88 prom.), neturėdamas vairuotojo pažymėjimo, vairavo automobilį LAND ROVER, jo nesuvaldė, nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė. Apie 01.23 val. atvykę ugniagesiai gelbėtojai atvertė automobilis, atjungė akumuliatorių. Gaisras nekilo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras patalpintas į Utenos aps. VPK areštinę. 

Apgadintas automobilis

Kovo 10 d., apie 10 val., 38-erių vyras, dirbantis Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie SADM, pastebėjo, kad yra apgadintas automobilis SKODA FABIA, kuris stovėjo Ignalinoje, Laisvės g.. Automobilis priklauso Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybai. Automobilis apgadintas iš chuliganiškų paskatų. Padaryta 500 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Kovo 11 d., apie 11.20 val., Mielagėnuose, akivaizdžiai neblaivus (nesugebėjo pasitikrinti blaivumo) 65-erių vyras smurtavo prieš akivaizdžiai neblaivią (nesugebėjo pasitikrinti blaivumo) 67-erių sutuoktinę. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos apskr. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

A. Barzdžiaus nuotr.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Dar nėra komentarų, būkite pirmasis pakomentavęs!


Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *