Skip to content

Darbą pradėjo Ignalinos poliklinikos direktorius

Lina KOVALEVSKIENĖ (www.ignalina.lt)

Kovo 12 d.  Ignalinos poliklinikos administracijoje susirinkę įstaigos darbuotojai padėkojo vyr. gydytojai Džiugintai Kajėnaitei ir sutiko naująjį vadovą Arvydą Ramelį, kurį pristatė savivaldybės meras Justas Rasikas.

Meras sakė, kad buvo patenkintas vyriausiosios gydytojos darbu, sutarimu su kolektyvu, tačiau  atsižvelgta į žmogaus asmeninius norus. Ir meras, ir darbuotojai gydytojai įteikė padėkos puokštes. 10 metų įstaigai vadovavusi Džiuginta Kajėnaitė kolektyvui dėkojo už pagalbą ir palaikymą, ji taip pat pasveikino ir naująjį vadovą.

A. Ramelis 2001 m. baigė biomedicinos mokslų studijas Vilniaus universitete, jo įgyta profesinė kvalifikacija – sveikatos priežiūros organizavimo ir administravimo gydytojas. Profesinė A. Ramelio patirtis didelė. Jis yra dirbęs vadovaujančiose pareigose Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje, Sveikatos priežiūros tarnyboje prie Vidaus reikalų ministerijos, Valstybinėje akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyboje prie Sveikatos apsaugos ministerijos, 2005–2006 m. buvo Sveikatos apsaugos ministro patarėju, vėliau – vieno iš ministerijos skyrių vedėju. Didelė patirtis leido suformuoti kritinį požiūrį, analizuoti ir vertinti medicinos paslaugų sistemą. Na o Ignalinos kraštas, kaip minėjo A. Ramelis, jam yra patrauklus, nes visai netoli, Švenčionių r. Užupio kaime, gyveno jo seneliai.

Poliklinikos direktorius sakė stengsis ne tik išklausyti darbuotojų pasiūlymus, bet ir pateisinti jų lūkesčius. Jis tikisi, kad priimtas iššūkis iš Vilniaus atvažiuoti dirbti į Ignaliną bus geras pavyzdys gydytojams, su kuriais jis bendraus ir kvies dirbti rajono poliklinikoje.

„Ši įstaiga dėl savo teritorinių padalinių išsidėstymo turi tikrai konkurencinį pranašumą. Yra užtikrintas paslaugų prieinamumas.  Stengsimės užsitarnauti dar didesnį pacientų pasitikėjimą. Na o vadovo rūpestis – sudaryti geras darbo sąlygas ir motyvuoti darbuotojus savo darbą atlikti sąžiningai ir atsakingai…“, – sakė A. Ramelis ir žadėjo siekti, kad Ignalinos rajono poliklinika būtų nuolat tobulėjanti ir naudojanti inovatyvius gydymo metodus.

Autorės nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here