Skip to content

Ignalinos medikų istorijoje tašką padėtų tik Teismas

Lina RAGINYTĖ

 „Medikai yra iš kito miesto, bet pas mus, kaip suprantu, jie pirmadienį turėjo budėjimus. Dirbo pirmadienį kelias valandas“, – teigė jis.

Pasak mero, vienas iš užsikrėtusiųjų medikų dirbo Švenčionių rajono ligoninėje, o kitas – Švenčionių pirminės sveikatos priežiūros centre. 

Naujasis VšĮ Ignalinos r. poliklinika vadovas Arvydas Ramelis, tik pardėjęs darbą sunegalavo, todėl darbe taip pat nebuvo, tad informaciją susirinko iš trečiųjų asmenų darbe. 

„Kiek man pasakė, pirmadienį jie grįžo į darbą ir antradienį dar buvo. Žinau, kad jie grįžę neturėjo simptomų, grįžo iš valstybės, kuri nebuvo įtraukta į rizikingų valstybių sąrašą. Jie iš esmės patys buvo suinteresuoti išsitirti, kai sužinojo, kad jų bendrakeleiviai susirgo. Tokia man yra žinoma informacija, kurią man perdavė kolegos“, – tvirtino poliklinikos direktorius. Jis taip pat teigė, kad jo vadovaujamoje įstaigoje nustatyti keturi kontaktiniai asmenys – vienas pacientas ir trys medikai.

Ignalinos rajono poliklinikoje dirbanti 75-erių šeimos gydytoja Nijolė Šaboršinienė šiuo metu yra izoliacijoje savo namuose, ji buvo priversta tą padaryti, kai sužinojo, kad medikei, su kuria turėjo kontaktą darbe, diagnozuotas koronavirusas.

„Yra bendras koridorius, aš priimu suaugusius ir paauglius, o ji vaikų gydytoja“, – BNS sakė medikė.

„Jie grįžo iš kelionės, pirmadienį ji atsirado darbe, dirbo visą dieną, jau vakare ją perspėjo, kad ji į darbą neitų, kadangi tokia situacija. Bet ji vis tiek antradienį atėjo į darbą – tada su ja ir kontaktavau. Bet visi ją užsipuolė ir galų gale ji išėjo“, – tęsė ji.

Pasak gydytojos, ketvirtadienį įstaigos pavaduotoja, šiuo metu, kol vadovas nedarbingume, pasakė jai ir jos kolegei kitą dieną į darbą neiti.

 „Viršininkė man ir mano slaugytojai ketvirtadienį pasakė, kad dėl viso pikto jau penktadienį neitume į darbą. Tai penktadienį nėjome į darbą“, – teigė moteris.

Medikė teigė skambinusi į karštąją koronaviruso liniją 1808, nes norėjo išsitirti dėl koronaviruso, tačiau sulaukusi atsakymo, kad dėl tęstų trūkumo tyrimo teks palaukti.

„Sakau – kada galėtumėt padaryti testą? Sako – kada susirgsit, tada galėsim jums padaryti testą“, – pasakojo Ignalinoje dirbanti šeimos gydytoja“, – rašoma LTR.lt.

Trumpai ir konkrečiai

Jei mūsų valstybės vyrai turėtų stuburą ir akylai paisytų LR Konstitucijos, kuri yra aukščiau visų kitų įstatymų, tokių ir panašių marazminių situacijų, melo, išsisukinėjimo ir netvarkos mūsų valstybėje nebūtų. Patys kaip įmanydami kišame galvas į ugnį, o tada piktinamės, kad mūsų negelbsti. 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Dar nėra komentarų, būkite pirmasis pakomentavęs!


Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *