Skip to content

Už dezinfekavimą žmonės nemokės!

Nors už lango – dar niekada nepatirta ekstremali situacija, redakciją užplūdo gyventojų skambučiai dėl apmokėjimo už laiptinių dezinfekavimą. Prieš dezinfekuojant laiptines, buvo iškabinti informaciniai pranešimai apie planuojamus vykdyti darbus ir paskelbta, jog už šiuos darbus bus sumokama iš daugiabučių kaupiamųjų lėšų. Tai sujaudino kai kuriuos gyventojus. 

UAB „Ignalinos butū ūkis“ vadovas Artūras Jatulis patikino, jog šiandien situacija pasikeitusi, tačiau dar nespėta informuoti miestelėnus. „Po teigiamo koronaviruso testo dviems Ignalinos medikams, rajono Ekstremalių situacijų valdymo komisija rinkosi į posėdį, kur skubos tvarka buvo nuspręsta dezinfekuoti daugiabučių laiptines. Taip pat nutarta, kad tai bus apmokama iš kaupiamųjų lėšų fondo. Apie tai informavome gyventojus. 

Vėliau, skubos tvarka supirkus įrangą ir pradėjus darbus, radau galimybę išnagrinėti teisinius išaiškinimus, kada ir kaip galima panaudoti kaupiamąsias lėšas, todėl antradienį dar kartą kreipiausi į komisiją ir vėl iš naujo buvo aptartas šis klausimas. Tai nėra kasdienis reiškinys. Tokia ekstremali situacija visiems yra naujiena, tad nesusipratimų iškyla įvairių. Nutarta, jog visi daugiabučių dezinfekavimo darbai bus apmokami savivaldybės lėšomis. Gyventojų sukauptos lėšos UAB „Ignalinos bustų ūkis“ nebus naudojamos“, – patikino A. Jatulis. 

L. Kovalevskienės nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje