Skip to content

Ignalinos ligoninė – be vadovų

15min.lt

Sveikatos apsaugos viceministrė Lina Jaruševičienė Seime pranešė, kad Ignalinos ligoninėje nuo balandžio 1 d. nebėra nei vadovo, nei pavaduotojo. Buvusi Ignalinos ligoninės vadovė Drąsuolė Jatulienė patvirtino išėjusi iš darbo dviem mėnesiais anksčiau nei baigėsi jos kadencija. 

„Tiesiog yra paliktas laivas su darbuotojais ir pacientais“, – sakė viceministrė. Buvusi Ignalinos ligoninės vadovė D. Jatulienė patvirtino, kad nutarė keisti darbą dviem mėnesiais anksčiau nei baigėsi jos kadencija. Ji tikino, kai tai asmeninis sprendimas, kurio priežasčių nekomentuosianti. Visgi D. Jatulienė pripažino, kad darbas, vadovaujant Ignalinos ligoninei, nebuvo lengvas. „Nebenoriu daugiau tęsti ir dalyvauti naujame konkurse. Sprendimas buvo priimtas ne vakar ir ne šiandien. Paprašiau nutraukti darbo sutartį pora mėnesių anksčiau, nei buvo sutartis. Ir tiek. Savivaldybė buvo apie tai informuota. 

Rajono meras Justas Rasikas savivaldybės paskyroje feisbuke antradienį paskelbė kreipimąsi į miesto gyventojus, kuriame pranešė, kad nuo balandžio 1 d. Ignalinos rajono poliklinikos direktorius Arvydas Ramelis bus atsakingas už dvi įstaigas. Jis laikinai eis ir Ignalinos ligoninės vadovo pareigas. Buvusios direktorės D. Jatulienės kadencija pasibaigė ir ji susirado kitą darbo vietą. A. Ramelis patvirtino, kad pasitraukti iš direktorės pavaduotojos pareigų panoro ir Dalia Zigmantienė, tačiau jis tikino, kad prašymo kol kas nespėjo patenkinti.

Nors ligoninės direktorė išėjo savo noru, tačiau jau ir anksčiau kalbėta apie ne vien asmenines priežastis. MI žiniomis, direktorė gana dažnai varstė rajono savivaldybės vadovų duris, tačiau galimai nesulaukė prašytos paramos ligoninei ir bent kokių aiškesnių veiklos gairių ir susikaupusių problemų sprendimo būdų ateičiai. 

Taip ir barstom kompetentingus žmones…

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here