Skip to content

Ignalinos butų ūkiui išduota licencija

MI informacija

Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos išdavė visuomenės priežiūros veiklos licenciją Nr. VSL-825 uždarajai akcinei bendrovei Ignalinos butų ūkiui verstis kenkėjų kontrole ir dezinfekcija. 

Kadangi šiandien švara įvairiose patalpose tampa itin svarbia siekiant užkirsti kelią tolimesniam korona viruso (COVID-19) plitimui ir apsaugoti Jus ir Jūsų artimuosius bei kaimynus, siekiant palaikyti tinkamą švarą įvairios paskirties patalpose vien tik šluotos ir sauso skuduro nepakanka. Ignalinos butų ūkis siūlo dezinfekavimo paslaugas. 

Patalpų valymo ir dezinfekcijos kaina yra skaičiuojama ir nustatoma visais atvejais individualiai ir suderinama su paslaugų pirkėju, priklausomai nuo patalpų specifikos, liečiamų paviršių kvadratūros, kitų kainą įtakojančių aplinkybių. Preliminari paslaugos kaina paskaičiuota pagal ProSama programą yra 6,72 Euro už m² liečiamo paviršiaus. (Pvz; standartinio 5 aukštų daugiabučio laiptinės liečiamų paviršių kvadratūra yra apie 10 m², bendra suma būtų apie 67 eurus). Tuo pačiu primename, kad bendrovės darbuotojai ir toliau vykdys Ekstremalių situacijų komisijos sprendimą dėl administruojamų daugiabučių laiptinių dezinfekcijos, kuri šių namų gyventojams yra nemokama.

UAB Ignalinos butų ūkis
Turistų g. 9, Ignalina
Tel. +370 386 5 30 00
El. p. butu.ukis@erdves.lt

Atsiliepimas

Kažkaip Švenčionys laiptines dezinfekuoja du kartus per savaitę, o pas mus gal vieną kartą kovo 24 d. ir jokio kvapo laiptinėje. Teko būti Švenčionyse po dezinfekcijos (Taikos g. 6), tai kvapas gniaužia viską, o pas mus jokio kvapo, jokios smarvės. Be to, teko matyti, kad name Aukštaičių g. 40, kur gyventojai moka už paslaugas, valytoja šluoja viską su šepečiu, t. y. valo sausai, o kur SAM rekomendacijos, kad laiptinės būtų valomos tik drėgnuoju būdu, nekeliant visų dulkių į viršų. Gal verta būtų Butų ūkio valytojas su tomis taisyklėmis supažindinti. Juk, vis dėlto, gyventojai sumoka už jos darbą. Ar čia vadinasi, kad valome, purškiame? Jei trūksta lėšų, gal galima būtų paimti ir iš kaupiamųjų fondų, juk viskas dėl pačių sveikatos, niekas su lazdomis neis į butų ūkį dėl paimtų tų pinigėlių. Ačiū visiems besirūpinantiems vieni kitais.

Marta

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje