Skip to content

Ignalinos kelių postuose didesnių pažeidimų nenustatyta

Jonas BALTAKIS

Rajono policijos komisariatas MI informavo, kad ties pagrindiniais įvažiavimais į miestus ar miestelius pasitiko STOP ženklas ir policijos pareigūnai, kurie tikrino kiekvieną atvykstančią transporto priemonę. Per šventinį laikotarpį rajono postuose patikrinta 1760 transporto priemonių, 1707 praleistos, nepraleista – 48. Asmenys nurodė, kad vyksta į parduotuves, prekybos centrus, turgų, pas gimines, asmeniniais reikalais, į medelyną, pirkti automobilių detalių ar prie ežerų į poilsiavietes, degalinę. Rajone nenustatyta asmenų, kurie nedėvėjo apsauginių kaukių.

Žmonės elgėsi kultūringai, incidentų neužfiksuota, protokolų Ignalinos rajone surašyta nebuvo. Buvo kitų pažeidimų: vairavimas esant neblaiviems, kelių ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ir kt.  

Įvykio būta balandžio 12 d. Tądien, 12.18 val., buvo pranešta, kad Kačergiškės bažnyčioje vyksta Mišios. Nuvykus paaiškėjo, kad Mišios vyko už prieš 7 dienas mirusią velionę. Jose dalyvavo tik apie 7 velionės artimuosius. Mišias aukojo bažnyčios rektorius Bernardas Augaitis, kuris tai su savo vadovybe buvo suderinęs. Po Mišių visi susirinkusieji išėjo pro zakristijos duris.

Rajone išdalinta daug vienkartinių medicininių kaukių. Policijos komisariatas savivaldybei dėkoja už pagalbą.

Autoriaus nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here