Skip to content

Ilgai lauktos paslaugos ignaliniečiams

Lina ŽVORŪNĖ

Sakyti, kad karantinas yra absoliutus blogis ir pražūtis – tiesiog neteisinga. Paradoksalu, tačiau vis dažniau pasigirsta pasvarstymų, jog būtent karantino metu žmonės atranda vis daugiau ir daugiau pozityvių dalykų, o viskas iš esmės tik dėl to, kad esame šiek tiek pristabdyti nuo dirbtinio lėkimo ir varžymosi su įsivaizduojamais konkurentais. 

Smagu pranešti džiugią žinią, kad pagaliau Ignalinoje pradėjo veikti bent iš dalies daugelio gyventojų poreikius galinčios patenkinti paslaugos. Ne sykį „Mūsų Ignalinos“ puslapiuose mirgėjo straipsniai, kuriuose išsakyti žmonių prašymai dėl daugelio dalykų. Ir ne tik vienišų, senolių ar moterų, tų paslaugų prireikia absoliučiai visiems žmonės, tačiau iki šiol oficialiai niekas per daug nesiveržė daryti. Tačiau karantino sąlygos padiktavo kitokias gyvenimo sąlygas ir štai grupė jaunų vyrukų, sėkmingai vykdančių prekybinę veiklą, nusprendė atskubėti į pagalbą Ignalinos žmonėms. Parduotuvėje „Baldai iš Vokietijos“ mėgstantys lankytis ignaliniečiai puikiai žino jaunus verslininkus, kurie jau įgijo pasitikėjimą. 

Nuo šiol įmonės darbuotojai teikia įvairių prekių, daiktų pristatymą ir pervežimą rajone bei aplink jį maždaug  50 km spinduliu (Utenos, Švenčionių r.). 

Vyrukai gali pristatyti maisto prekių (iš bet kurios maisto įstaigos bei parduotuvės), atvežti ar pervežti didesnius daiktus (transporto gabaritai parašyti skelbimo apačioje), pervežti automobilius, teikia perkraustymo paslaugas, įvairių šiukšlių išvežimą į rūšiavimo aikštelę (lapų, šakų ir t. t.), metalo išvežimą į supirktuvę, padangų ir kitų atliekų išvežimą.

Kainos kiekvienu atveju sutartinės. Vyrukai dirba su visomis apsaugos priemonėmis.

Kam reikia paslaugų – rašykite užklausas asmenine žinute arba skambinkite numeriu +370 604 43020. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here