Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Vagystė

Balandžio 11 d., apie 11.20 val., buvo pastebėta, kad apgadintas vyrui priklausantis automobilis AUDI A4, stovėjęs Dūkšto sen., o iš automobilio pagrobta automagnetola. Padaryta žala – 815 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Iškrito pro langą

Balandžio 10 d., apie 2.50 val., Ignalinoje, Aukštaičių g., pro buto langą iškrito 82-ejų vyras, kuris nuo sužalojimų ligoninėje mirė. Aplinkybės tiriamos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, mirties priežasčiai nustatyti.

Pastatas padegtas           

Balandžio 11 d., apie 2.30 val., Mielagėnų sen., Mėčionių k., ūkiniame pastate kilo gaisras, kurio metu sudegė pastatas ir jame buvę 20 rulonų šieno. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Įtariamas padegimas. Padaryta žala – 400 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Apvertė promilės

Balandžio 14 d., apie 19.36 val., 49-erių vyras, vairuodamas automobilį „Audi A3“, kelyje Ignalina–Didžiasalis jo nesuvaldė, nuvažiavo nuo kelio ir vertėsi į pakelės griovį. Vyrui nustatyta vidutinis girtumo laipsnis (2,28 prom.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos aps. VPK areštinę.

Smurtas

Balandžio 6 d., apie 9.15 val., Linkmenų sen., 71-erių moteris smurtavo prieš 44-erių moterį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Balandžio 4 d., apie 22.50 val., Naujojo Daugėliškio sen., 51-erių vyras smurtavo, sukėlė fizinį skausmą 56-erių moteriai. 2020-04-07 pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Balandžio 10 d., apie 18 val., Ignalinoje, Ateities g., akivaizdžiai neblaivus (girtumą pasitikrinti atsisakė) 62-ejų vyras smurtavo prieš 59-erių moterį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę. 

Tą pačią dieną, apie 21 val., Dūkšto sen. neblaivus (3,23 prom.) 46-erių vyras smurtavo prieš 75-erių moterį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę. 

Balandžio 11 d., apie 20.20 val., Ignalinoje, Ateities g., neblaivus (2,78 prom.) 47-erių vyras smurtavo prieš 71-erių moterį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Balandžio 12 d., apie 20.44 val., Mažėnų k., neblaivus (1,67 prom.) 29-erių vyras smurtavo prieš neblaivią (0,74 prom.) 24-erių moterį. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos apskr. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Balandžio 13 d., apie 1 val., Ignalinoje, Versmės g., neblaivus (vengė girtumo nustatymo) 34-erių vyras smurtavo prieš kitą 59-erių vyrą. Smurtautojas sulaikytas ir patalpintas į Utenos apskr. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rasta granata

Balandžio 10 d., apie 10.30 val., Mielagėnų sen., Maldanėnų k., laukuose rastas daiktas, panašus į karo laikų sprogmenį. Atvykę Lietuvos kariuomenės J. Vitkaus inžinerijos bataliono Sprogmenų neutralizavimo kuopos išminuotojams nustatė, kad rasta II pasaulinio karo laikų rankinė granata F-1. Sprogmuo sunaikintas vietoje.

Bergždžios pastangos

Balandžio 10 d., 3.37 val., Ignalinoje, Aukštaičių g., ugniagesiai gelbėtojai policijai padėjo patekti į butą 3-ame aukšte. Pastačius ištraukiamas kopėčias, į jį patekta per langą, atidarytos buto durys ir įleisti policijos pareigūnai. Bute nieko nebuvo.

Fotobanko nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje