Skip to content

Gintauto staigmena kaimynams ir praeiviams – muzika iš balkono

Lina ŽVORŪNĖ

Karantino tyla ir uždaros erdvės slegia net namisėdas, o ką bekalbėti apie sportuojančius, muzikuojančius ir šiaip gyvenimą bei jame sutinkamus žmones mylinčius tautiečius. Sekdami besikuriančia tradicija #grojuišbalkono, į veiklą įsitraukė ignaliniečiai. Praėjusį šeštadienį, 20.15 val., iš savo balkono pačias gražiausias dainas kaimynams ir draugams dovanojo dešimtmečius populiarumo neprarandantis atlikėjas, Ignalinos M. Petrausko muzikos mokyklos gitaros mokytojas Gintautas Juodagalvis. 

Prieš porą savaičių dainininkė Jurga Šeduikytė  paskelbė startą naujai muzikinei iniciatyvai #grojuišbalkono. Būtent ji šeštadieniais ėmė rengti improvizuotus pasirodymus iš savo namų balkono, skirtus karantiną namuose leidžiantiems jos kaimynams. 

Skelbdama startą naujai iniciatyvai #grojuišbalkono, Jurga kvietė prie jos prisijungti visą muzikantų broliją ir seseriją ir kartu šeštadieniais kurti naują smagią muzikinių pasirodymų balkone tradiciją.

„Jeigu pavargote nuo karantino ir norite atsipalaiduoti, atverkite langus ir dainuokime drauge… O gal jūs švenčiate gimtadienį, tada dar geriau – švęsime visi kartu… Pasidarykime šventę sau ir kitiems“, – ragino kaimynus Gintautas.

Beveik valandą trukęs pasirodymas išjudino ne tik kaimynys, bet ir pro šalį ėjusius miestelėnus. Tai vieni , tai kiti stoviniavo, filmavo, grojo, net šoko ir plojimais dėkojo Gintautui. Ir aš ten buvau, nei alaus, nei midaus negėriau, bet viską mačiau ir girdėjau, tad drąsiai galiu patikinti, jog karantino taisyklių tikrai niekas nepažeidė. 

Šį pasirodymą Gintautas transliavo tiesiogiai „Facebook“ trijų garsių žinomų muzikantų paskyroje „Gera šventė“. Trečiadienio rytą vaizdo įrašas buvo peržiūrėtas daugiau nei 4300 kartų. Lauksime kito šeštadienio ir tikėsimės 

Autorės nuotr. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje