Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Vagystė

Gegužės 14 d., apie 13.30 val., Ignalinoje, nuo Gavaičio ežero kranto, pasikėsinta pavogti medinę valtį, kurios vertė – 350 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamieji: neblaivus (2,18 prom.) 37-erių vyras, gyv. Utenoje, Smėlio g. ir 19-metis vyras,  gyv. Utenoje, Vasaros g., sulaikyti ir uždaryti į Utenos apskrities VPK areštinę.

Promilės

Gegužės 15 d., apie 17.35 val., Palūšėje sustabdytas automobilis „Škoda Octavia“, kurį vairavo neblaivus (1,94 prom.) 42-ejų vyras.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Gegužės 15 d., apie 23.45 val., Kazitiškio sen., neblaivus (1,97 prom.) 21-erių vyras smurtavo prieš neblaivų (2,77 prom.) 51-erių vyrą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Smurtautojas sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę. 

Gegužės 16 d., apie 19.40 val., Ceikinių sen., du vilniečiai vyrai  (gim. 1959 ir 1982 m.) bei 37-erių vyras, gyv. Ceikinių sen., sukėlė fizinį skausmą, suduodami į galvos sritį 57-erių vyrui, gyv. Ceikinių sen.. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Brakonieriai

Gegužės 13-ąją gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, vykdydami akciją „Ungurys“, Aukštaitijos nacionaliniame parke, Kretuono ežere, sulaikė gerai aplinkos apsaugos pareigūnams žinomą asmenį, statomuoju tinklu gaudantį žuvis. Kadangi pareigūnai apžiūrėti turėjo informacijos, kad tinklai gali būti laikomi ir namuose, šeimininkui sutikus buvo ūkiniai pastatai ir rasta dar 14 tinklų. Pažeidėjui surašytas administracinio nusižengimo protokolas ir gresia bauda nuo 120 iki 300 Eur. Taip pat konfiskuota valtis ir 15 tinklų, kurių bendras ilgis 1,5 km. Kadangi asmuo žuvų nepagavo, žalos gamtai išvengta.

Praneša ugniagesiai gelbėtojai

Gaisrų rajone per pastarąsias dienas nebuvo, ugniagesiai gelbėtojai užsiėmė įvairiais smulkiais gelbėjimo darbais. Gegužės 13 d. Dūkšte jie padėjo į butą patekti medikui ir policijos pareigūnui, o Buiviliškės k. (Vidiškių sen.) į GMP automobilį nešė sunkiasvorį ligonį. Gegužės 17 d. tokį ligonį medikams padėjo išnešti Ignalinoje, o Rimšės sen., Marijonavo k. pašalino ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtusį medį.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here