Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

„Laimikis“ – beveik kilometras nelegalių tinklų

Gegužės 23 d. Aplinkos apsaugos departamento Utenos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai gavo informacijos apie galimai neteisėtą žvejybą statomaisiais tinklais Dysnų ežere ir surengė pasalą.  

Apie 4 val. ryto Dysnų ežere medinėje valtyje buvo pastebėti du asmenys, traukiantys iš ežero pastatytus tinklus. Aplinkosaugininkų netikėtai užkluptiems pažeidėjams buvo surašyti administracinio nusižengimo protokolai už nelegaliai naudojamus žvejybos įrankius ir gresia baudos nuo 120 iki 300 eurų. Taip pat konfiskuota medinė valtis ir dešimt statomųjų tinklų, kurių bendras ilgis siekia apie 900 metrų. Nusižengusiems asmenims už sugautus 3,9 kg plakių, 3 kg kuojų ir 2,5 kg ešerių, 3 starkius, 1 karšį  teks atlyginti gamtai padarytą žalą – 580 eurų.

Apie pastebėtus gamtosaugos pažeidimus galite pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112 arba tiesiogiai AAD telefonu (8 5) 2732995.

Promilės

Gegužės 28 d., apie 17.20 val., Ignalinoje, Laisvės a., neblaivi (2,75 prom.) 48-erių moteris vairavo automobilį TOYOTA. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Birželio 1 d., apie 1.56 val., Vidiškėse sustabdytas patikrinti automobilis „Opel Astra“, kurį be teisių ir neblaivus (2,78 prom.) vairavo34-erių vyras,gyv. Naujajame Daugėliškyje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Gegužės 29 d., apie 13.30 val., Dūkšto sen., 45-erių vyras sukėlė fizinį skausmą 51-erių moteriai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Tą pačią dieną 61-erių visaginietis vyras pareiškė, kad tądien, apie 7 val., Rimšės sen. jam iš matymo pažįstamas 65-erių vyras, gyv. Rimšės sen., sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Praneša ugniagesiai gelbėtojai

Gegužės 29 d. Didžiasalyje buvusios lentpjūvės teritorijoje degė sukrautos medienos skiedros (apie 100 m3), žolė ir išmėtytos medienos atliekos. Skiedrų degimas buvo paviršutinis. Žolė išdegė 100 arų plote. Įvykis tiriamas.

Poilsio dienomis siautė stiprūs vėjai, tad netrūko darbo, šalinant ant kelių nuvirtusius medžius. Gegužės 30, 31 d. medžiai nuo važiuojamosios kelio dalies pašalinti Bėčiūnuose, Trainiškio k. (Ignalinos sen.), Pusvarsnėlių k. (Linkmenų sen.) ir Begūnų k. (Dūkšto sen.). Ignalinoje, Ateities g., suteikta pagalba medikams, iš buto išnešant sunkiasvorį ligonį iki GMP automobilio.

Mirtys

Gegužės 26 d., apie 7 val., Mielagėnų sen. rastas 69-erių vyro kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Gegužės 28 d., apie 15.47 val., Ceikinių sen. rastas 65-erių vyro kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje