Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Brakonierius sulaikė pasieniečiai

Kaime netoli sienos su Baltarusija pasieniečiai pamatė lauku nuo Lazdinių ežero einančius du vyrus. Jie nešėsi maišus ir kuprinę. Pastebėję VSAT pareigūnus, vyrai metė nešulius ir ėjo toliau. Tai sukėlė įtarimų, todėl asmenys buvo sustabdyti. Patikrinę numestus maišus, pasieniečiai juose ir kuprinėje rado 3 žvejybinius tinklus, kurių bendras ilgis yra apie 200 m. Taip pat 28-erių Švenčionių r. ir 40-ies Ignalinos r. gyventojai bandė atsikratyti 39 pagautomis žuvimis – lynais, karšiais, raudėmis, ešeriu. Sulaikytuosius, jų daiktus ir žuvį pasieniečiai perdavė aplinkos apsaugos pareigūnams. Šie už žvejybos taisyklių pažeidimus pradėjo administracinės bylos teiseną.

Kontrabanda

Birželio 5 d. Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus pasienio rinktinės pareigūnai, gavę kolegų iš Kriminalinės žvalgybos skyriaus informaciją, aptiko krūmuose paslėptus polietileno plėvele aptrauktus 3 ryšulius. Čia stovėjo ir lengvasis automobilis. Pasieniečiai šioje vietoje, kuri yra maždaug už 2 km nuo sienos su Baltarusija, organizavo pasalą.

Po pusantros valandos VSAT pareigūnai pastebėjo, kaip prie ryšulių priėjo du asmenys ir pradėjo juos krauti į automobilį. Pasaloje buvę pasieniečiai sureagavo nedelsiant ir vieną kroviką sučiupo įvykio vietoje. Tai buvo Švenčionių r. gyventojas. Jo bendrininkas, pamatęs pasieniečius, metė krovinį ir spruko. Iš įvykio vietos pasišalinusio asmens paieškai VSAT pareigūnai pasitelkė kinologą su tarnybiniu šunimi. Netrukus, pasekus bėglio pėdsakais, jis buvo sulaikytas. Tai – irgi Švenčionių r. gyventojas. Patikrinę rastus ryšulius pasieniečiai suskaičiavo, kad juose buvo 3 tūkst. pakelių cigarečių su Baltarusijos akcizo ženklais. Dėl šio įvykio VSAT Vilniaus pasienio rinktinės pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Abiem vyrams gresia baudos arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Praneša ugniagesiai

Birželio 8 d., 20.02 val., Dūkšto ugniagesiams pranešta, kad Ažukarklinės k. dega sukrauta žolė. Gaisras likviduotas. Įvykis tiriamas.

Birželio 9 d. popietę, praūžus audrai, iš Palūšės pranešta, kad ant važiuojamosios kelio dalies yra nuvirtę 6 medžiai, vienas jų – ant lengvojo automobilio „WV Passat“. Panaudojus grandininį pjūklą medžiai supjaustyti ir pašalinti. Tądien net 10 nuvirtusių medžių ugniagesiai gelbėtojai nuo važiuojamosios kelio dalies pašalino Rimšės sen., Berniūnų k. 

Psichologo kirtis

Birželio 8 d., apie 9.50 val., vyras pranešė, kad jo nepilnamečiui sūnui Ignalinoje delnu sudavė… psichologas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Redakcijos žiniomis, šis faktas dar neįrodytas, tad į jį reikia žiūrėti atsargiai.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje