Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Gaisrai, gelbėjimo darbai

Birželio 18 d., 11.45 val. pranešta apie Tumelinos k. (Dūkšto sen.) degantį automobilį. Atvykus, VW PASSAT degė atvira liepsna. 1998 m. automobilis sudegė visiškai. Sutvarkyta kelio danga. Įvykis tiriamas.

Birželio 19 d., 7.45 val., pranešta apie gaisrą Triburčių k. (N. Daugėliškio sen.). Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė medinis ūkinis pastatas, stogas dengtas šiferiu. Apdegė 10 m² lauko sienos ir 15 m² vidinių medinių stogo  konstrukcijų. Įvykis tiriamas.

Birželio 18 d. ugniagesiai gelbėtojai Kazokinėje ir Šileikiškėje (Linkmenų sen.) nuo važiuojamosios kelio dalies šalino nuvirtusius medžius.

Birželio 21 d., apie 11 val., iš Vilniaus g. Ignalinoje pranešta apie į griovį su vandeniu Miško g. įkritusį vyrą. Įvykio vietos toje gatvėje neradus, buvo žvalgomos aplinkinės gatvės ir tuomet paaiškėjo, kad incidentas kilo Vilniaus g.  Su virve iš 2 m gylio griovio ištrauktas galimai neblaivus pilietis, kuris buvo perduotas policijos pareigūnams.

Smurtas

Birželio 18 d., apie 3 val., Didžiasalio sen. 39-erių vyras smurtavo prieš 35-erių moterį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Policija prašo pagalbos

Birželio 19 d., tarp 9 ir 16.45 val., Ignalinoje, Aukštaičių gatvėje, automobilių stovėjimo aikštelėje buvo apgadintas automobilis „Mazda Xedos 9“. Eismo įvykio kaltininkas iš įvykio vietos pasišalino.

Jei buvote įvykio liudininku, matėte šį įvykį ar vykote automobiliu Ignalinoje, Geležinkelio gatve, ties Aukštaičių–Geležinkelio g. sankryža ir užfiksavote vaizdo įrašą registratoriumi ar turite naudingos informacijos, prašome pranešti skubios pagalbos telefonu 112 arba tiesiogiai rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresn. tyrėjai Erikai Luneckienei Tel. 8 700 65315, 8 610 24937 arba rašykite el. p. erika.luneckiene@policija.lt

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje