Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Sulaikyti keturi nelegalai

Penktadienį į Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus pasienio rinktinės Tverečiaus pasienio užkardą paskambinęs vyras pranešė Vilėkų kaimo prieigose matęs kelis įtartinus asmenis. Į nurodytą vietą iškart buvo nusiųsti Tverečiaus užkardos pasieniečiai, kurie sulaikė keliu einančius tris vyrus ir moterį. Nuo čia iki sienos su Baltarusija – apie 3 kilometrus. Du vyrai ir moteris turėjo Irako piliečių pasus. Trečias vyras VSAT pareigūnams pateikė Afganistano piliečiui išduotą šios šalies grįžimo pažymėjimo išrašą. Kaip įprasta tokiais atvejais, neteisėti migrantai neturėjo Šengeno vizų, suteikiančių teisę legaliai atvykti ir būti bendrijos erdvėje. Užsieniečiai nešėsi kuprines su asmeniniais daiktais, turėjo grynųjų pinigų.

Po sulaikymo migrantai pateikė prašymus dėl laikino teritorinio prieglobsčio suteikimo Lietuvoje. Užsieniečių grupė izoliuota patalpose Ignalinoje. Migrantus saugo pasieniečiai. Vyksta įvykio tyrimas, užsieniečiai apklausiami dalyvaujant vertėjams.

Paskendo 17-metis

Liepos 12 d., apie 17.57 val., Zuikiškės k., AB poilsio bazės teritorijoje prie Vėlykščio ežero nuskendo sodyboje stovyklavęs 17-metis jaunuolis. Pranešta, kad vyras nėrė į vandenį ir neišniro. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai apieškojo apie 100 m2  ežero pakrantės. 20.20 val. kūną rado 15m nuo kranto, 8 m gylyje. Jaunuolis buvo Vilniaus vaikų ir jaunimo pensionato globotinis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Vagystė

Liepos 11 d., apie 22.30 val., Dūkšto sen. iš namo buvo pavogta piniginė, kurioje buvo 1210 eurų grynųjų pinigų, banko kreditinė kortelė, įvairios nuolaidų kortelės. Padaryta 1230 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Promilės

Liepos 10 d., apie 16.05 val., kelyje Visaginas–Stašionys–Rimšė sustabdyto patikrinimui automobilio „Audi A4“ 52-ejų vairuotojui, gyv. Naujojo Daugėliškio sen., nustatytas 2,21 prom. girtumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos aps. VPK areštinę.

Smurtas

Liepos 9 d., apie 21.30 val., Mielagėnuose 63-ejų vyras smurtavo prieš 53-ejų moterį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos aps. VPK areštinę. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here