Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Saviizoliacijoje

Kaip rašėme, liepos 10 d. Vilėkų kaimo prieigose VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Tverečiaus pasienio užkardos pareigūnai sulaikė tris vyrus ir moterį. Nuo čia iki sienos su Baltarusija – apie 3 km. Du vyrai ir moteris turėjo Irako piliečių pasus. Trečias vyras VSAT pareigūnams pateikė Afganistano piliečiui išduotą šios šalies grįžimo pažymėjimo išrašą.

Po sulaikymo migrantai pateikė prašymus dėl laikino teritorinio prieglobsčio suteikimo Lietuvoje, o VSAT pradėjo tyrimą. Užsieniečių prašymus nagrinėja Migracijos departamentas. Sulaikytieji buvo izoliuoti savivaldybės patalpose Ignalinoje. Migrantus nuo tol saugo pasieniečiai. Trečiadienį VSAT telefonu gavo informacijos, kad mobiliajame COVID-19 patikros punkte Utenoje, užsieniečiams padarius testus, afganistaniečio mėginio rezultatas buvo teigiamas, irakiečių – neigiami. Ir sulaikymo metu Vilėkų k. prieigose, ir vėliau migrantus saugant patalpose Ignalinoje, aštuoni VSAT pareigūnai naudojosi apsaugos priemonėmis. Dabar jiems tenka saviizoliuotis, bus atliekami pasieniečių testai dėl koronaviruso. Saviizoliavosi ir du rajono savivaldybės darbuotojai, kontaktavę su nelegalais.

Sukčiavimas

40-metis vyras pareiškė, kad 2020-07-13 nepažįstamai pirkėjai paštomatu išsiuntė mobiliojo ryšio telefoną, kurio vertė 270 Eur, tačiau pirkėja, gavusi telefoną, už jį neatsiskaitė ir nekontaktuoja. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Promilės

Liepos 18 d., apie 20.30 val., Linkmenų sen., 31-erių vyras vairavo automobilį „Mercedes Benz“ neblaivus (2,83 prom.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę. 

Smurtas

Liepos 15 d., apie 19.07 val., Tverečiaus sen., 51-erių vyras sukėlė fizinį skausmą bendraamžei moteriai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos AVPK areštinę.

Tą pačią dieną, apie 23.40 val. , Kazitiškio sen., 21-erių vyras sukėlė fizinį skausmą 52-ejų vyrui. Vyresnis neliko skolingas jaunesniam ir taip pat atsilygino tuo pačiu. Tad abiems pradėti ikiteisminiai tyrimai, abu sulaikyti ir patalpinti į Utenos AVPK areštinę.

Praneša ugniagesiai gelbėtojai

Liepos 13 d., 15.55 val. pranešta, kad Ceikinėliuose (Ignalinos sen.), pievoje pradalgiuose, dega šienas. Degė apie 40 arų plote. Įvykis tiriamas.

Liepos 15 d. Ignalinoje, Laisvės g., po motociklo avarijos sutvarkyta kelio danga. Iš motociklo bako gatvėje išsiliejęs nedidelis tepalų kiekis, panaudojus ploviklį ir 50 l vandens, nuplautas.

Liepos 17 d. popietę Vidiškių se., Rimšėnų k., atviroje teritorijoje išdegė 2 arai žolės. Užgesinta iki ugniagesių atvykimo.

Liepos 18 d. Ignalinoje, Geležinkelio akl., namuose sudužo buitinis termometras. Atlikus cheminę ir mechaninę demerkurizaciją, surinkta apie 2 g gyvsidabrio.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here