Skip to content

Iš Jonavos triatlono – su apdovanojimais

Antrasis triatlono taurės etapas Jonavoje sukvietė per 400 dalyvių. Čia visi sportininkai ir žiūrovai mėgavosi puikiu oru ir geromis sąlygomis. Mūsiškiai vėl gerai pasirodė ir ne kartą lipo ant prizininkų pakylos.

Akvatlone (100 m plaukimas + 1 km bėgimas) dalyvavę 4 Ignalinos kultūros ir sporto centro plaukikai visi grįžo su taurėmis. Savo amžiaus grupėse nenugalimi buvo: Kornelija Jankovičiūtė, Emilija Vasiljevaitė, Adomas Lenardas, o Augustė Rakitinaitė iškovojo antrąją vietą. 

Tri-fun rungtyje (200 m plaukimas + 10 km dviratis + 2,5 km bėgimas) tarp metais vyresnių berniukų trečiąją vietą iškovojo Matas Šurna, o už jo nugaros iš karto finišavo Nojus Balkevičius. Tarp 2003–2005 m. gimimo berniukų ketvirtąją vietą iškovojo Ditas Šidlauskas, penktąją – Rokas Ervinas Česūnas. Beje jie abu 2005 m. gimimo, todėl varžėsi su kai kuriais net dviem metais vyresniais varžovais.

Sprinto distancijoje (750 m plaukimas + 20 km dviratis + 5 km bėgimas) jėgas išbandė trys mūsų sportininkai: Džiugas Karklelis, Marius Kupetys ir Eugenijus Rakitinas. Mūsų plaukimo treneris čia liko penktas elito grupėje, o V40 grupėje nugalėjo ryškia persvara. Nepasisekė Džiugui, kuris dviračio rungties pabaigoje mynė lygiai su savo treneriu, tačiau suklaidintas teisėjų, pasuko ne į tą pusę. Ši klaida lėmė labai daug laiko ir bendroje įskaitoje Džiugas liko tik 18. Marius šį kartą užėmė 47 vietą tarp 116 dalyvių.

Kitas etapas bus surengtas Skaudvilėje rugpjūčio 2 d. Šiuo metu mūsų plaukikai ruošiasi triatlono taurės etapams pagal programą ,,Plaukiu, minu ir bėgu – garsinu Ignaliną“, kurią remia rajono savivaldybė.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje