Skip to content

Skaudvilės triatlone – net 8 taurės Ignalinai

Rugpjūčio 2 d. mažame miestelyje netoli Tauragės, Skaudvilėje, įvyko trečiasis triatlono taurės etapas (https://www.triatlonotaure.lt/stages/52/results). Čia susirinko apie 300 dalyvių, tarp jų 9 Ignalinos kultūros ir sporto centro sportininkai. Iš devynių startavusių mūsiškių, net aštuoni grįžo su taurėmis.

Akvatlono rungtyje (100 m plaukimas + 1 km bėgimas) vėl nenugalimos buvo Emilija Vasiljevaitė ir Kornelija Jankovičiūtė. Augustė Rakitinaitė šį kartą iškovojo trečiąją vietą.

Tri fun rungtyje (200 m plaukimas + 10 km dviratis + 2,5 km bėgimas) į startą stojo 49 dalyviai. Bendroje įskaitoje 6 vietą iškovojo Matas Šurna, septintas liko Nojus Balkevičius, Ditas Šidlauskas finišavo devintas, o Donatas Kujelis – šešioliktas. Savo amžiaus grupėse trys berniukai iškovojo prizines vietas. Matas ir Ditas buvo antri, į priekį praleidę Panevėžio ir Vilniaus triatlono atstovus, o Nojus iškovojo trečiąją vietą.

Sprinto rungtyje (750 m plaukimas + 20 km dviratis + 5 km bėgimas) vėl startavo Džiugas Karklelis ir jo treneris Eugenijus Rakitinas. Šį kartą šešiolikmetis mūsų plaukikas puikiai pasirodė ir nusileidęs tik šio sezono lyderiui Lukui Prokopavičiui iš Panevėžio, iškovojo antrąją vietą tarp visų 99 dalyvių. Mūsų treneris elito grupėje šį kartą liko penktas, o V40 amžiaus grupėje iškovojo trečiąją pergalę šių metų sezone.

Dar liko du įskaitiniai triatlono taurės etapai, kuriuose planuoja dalyvauti ir ignaliniečiai. Rugpjūčio 22 d. ketvirtasis etapas vyks Veisiejuose, o paskutinis etapas rugsėjo 5 d. finišuos Druskininkuose. Po paskutinio etapo bus susumuoti taškai ir renkami šio sezono triatlono taurės nugalėtojai ir prizininkai. Beje, varžybų organizatoriai yra susidomėję kitą vasarą surengti vieną iš etapų Ignalinoje.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje