Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Smurtas

Rugpjūčio 5 d., apie 20.36 val., Vidiškėse, neblaivus (2.09 prom.) 59-erių vyras smurtavo prieš neblaivų (2.19 prom.) 21-erių vyrą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Įkliuvo kontrabandininkai

Liepos 31 d. apie vidurdienį VSAT Vilniaus pasienio rinktinės pareigūnai ežero pakrantėje aptiko krūmuose paslėptus keturis ryšulius, aptrauktus polietileno plėvele. Nuspręsta čia organizuoti pasalą ir pamėginti rūkalų gabentojus pričiupti su įkalčiais.

Beveik po pusės paros VSAT pareigūnai užfiksavo ežero pakrante artėjančius du asmenis. Dar du vyrus pasieniečiai pastebėjo atplaukiančius gumine valtimi. Pasieniečiai, palaukę kol ketveriukė prisiartins prie ryšulių ir ims juos nešti, reagavo žaibiškai – visi nešikai buvo sulaikyti. Paaiškėjo, kad tai 26-erių ir 34-erių Švenčionių r., 36-erių Vilniaus miesto ir 25-erių Šalčininkų r. gyventojai. Nustatyta, kad trys iš jų neturi pasienio ruože privalomų asmens dokumentų.

Ryšuliuose VSAT pareigūnai rado 2 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių „Fest“ su Baltarusijos akcizo ženklais. Ketveriukei pradėtos administracinės teisenos, o už akcizinių prekių gabenimą gresia baudos nuo 5200 iki 6000 eurų. Pasienio ruože asmens dokumentų neturėjusiems trims vyrams bus skirti įspėjimai arba baudos.

Po apklausos visi asmenys paleisti. Neteisėtai gabentos cigaretės ir guminė valtis saugomos pasienio užkardoje.

Fotolia nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje