Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Laukuose degė technika

Rugpjūčio 12 d., 17.52 val. pranešta, kad Didžiasalyje dega kombainas. Atvykę ugniagesiai rado atvira liepsna degantį kombainą „Massey Ferguson 630S“. Išdegė variklio skyrius, elektros instaliacija. Įvykis tiriamas.

Tą pačią dieną Kukoriškės k. (Vidiškių sen.) apdegė šiaudų presas „John Deere 864“, išdegė apie 50 arų ražienų, sudegė 5 ritiniai šiaudų. Įvykis tiriamas.

Rugpjūčio 11 d., apie 15.48 val., pranešta, kad Kazitiškio sen., Apkartų k., dega miškas. Išdegė apie 30 arų miško paklotės. Įvykis tiriamas.

Kontrabanda mesta per tvorą

Šeštadienį vakare Vilniaus pasienio rinktinės pasieniečiai, žvalgydami savo atsakomybės ruožą, vaizdo stebėjimo sistema užfiksavo per apsauginę tvorą mėtomas dėžes.

VSAT pareigūnai reagavo nedelsiant: link Jančiūnų kaimo buvo nusiųsti patrulių ekipažai, kurie blokavo vietovę, pasitelktas kinologas su tarnybiniu šunimi. Tris vyrus, kurie Lietuvos pusėje gaudė iš Baltarusijos metamus rūkalus, pasieniečiai sučiupo už keliasdešimties metrų nuo sienos. Paaiškėjo, kad tai 18 ir 24-erių Rokiškio gyventojai bei 33 metų jonavietis. Šalia sulaikytų vyrų rasti 8 ryšuliai, kuriuose buvo 3 tūkst. pakelių cigarečių su Baltarusijos akcizo ženklais. Rūkalų pakuotės buvo sudėtus į tvirtus polietileninius maišus, kurie surišti tarpusavyje ir, sumeistravus savadarbes petnešas, pritaikyti nešti ant pečių.

Visi trys vyrai po apklausų buvo uždaryti į areštinę. Sekmadienį jiems skirtos kardomosios priemonės rašytiniai pasižadėjimai neišvykti bei dokumentų poėmiai. Dėl kontrabandos Vilniaus pasienio rinktinės pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Vyrams už padarytą nusikalstamą veiką gresia piniginė bauda arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Smurtas

Rugpjūčio 11 d., apie 13.20 val., N. Daugėliškio sen., 73-ejų vyras sukėlė fizinį skausmą vaikui (gim. 2008 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Tą pačią dieną, apie 18 val., Didžiasalyje 65-erių vyras sukėlė fizinį skausmą 71-erių moteriai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Rugpjūčio 12 d., apie 22 val., Ignalinoje 49-erių moteris sukėlė fizinį skausmą vaikinui (gim. 2003 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Moteris uždaryta į Utenos aps. VPK areštinę. Ši neliko skolinga, parašė priešpriešinį pareiškimą, kad nepilnametis ją nuskriaudė. Abu uždaryti į Utenos aps. VPK  areštinę.

Jauna mirtis

Rugpjūčio 12 d., apie 9.08 val., Kazitiškyje rastas 29-erių vyro kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje