Skip to content

Pinigus mokame už bėgantį dvoką…

Vis dėlto, ne visi kazitiškiečiai tyli. Praėjusią savaitę sulaukėme skambučio dėl dar vienos vandentiekio problemos. Skambinęs Valdas iš Kaštonų g. taip pat skundėsi nevykusiomis vandens tiekimo paslaugomis. Vyras pasakojo:

„Jau mėnuo, kaip mūsų gatvėje (gal ir kitose gatvėse) iš čiaupo bėga rudas, dvokiantis vanduo. Nusiprausi po dušu ir visi namai supuvusiu kiaušiniu pasmirsta. Ir spaudimas prastas. Paskambinome į UAB „Ignalinos vanduo“. Pradžioje į Dūkšto padalinį, kuris Kazitiškį aptarnauja, po to į Ignaliną. Trys savaitės praėjo, niekas nieko nedaro. Mokame kaip už gerą vandenį, o gauname š… Jeigu niekas ir toliau nereaguos, vėl rinksime gyventojų parašus ir siųsime ne Ignalinai, toliau (vėl, nes kartą jau rinkome).“

Kazitiškio seniūnas Drąsutis Jelinskas sutiko, kad tokia problema yra, bet esą ne visame Kazitiškyje, o tik kai kuriose gatvėse. „Seniūnijoje ir mano namuose vanduo neblogas“, – sakė seniūnas. O problema yra dėl užsikimšusių filtrų vandens valymo įrenginiuose. Reikia keisti filtrų užpildą, darbai, pasak seniūno, užsakyti.

Laikinai einantis UAB „Ignalinos vanduo“ direktoriaus pareigas Rimantas Adomėnas seniūno žodžius patvirtino:

„Išties, vanduo blogas dėl užsikimšusių filtrų. Valymo įrenginius statė Vilniaus UAB „Eigesa“, todėl jiems ir užsakėme filtrų valymą. Žadėjo greitai atvykti, bet laukiame jau trečia savaitė. Raginsime, skubinsime, kad pagaliau atvyktų“.

Ką gi, palauksime. Jei ir šią savaitę neatvažiuos, praneškite mums, kalbėsime griežčiau. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje