Skip to content

Veisiejuose dar 7 taurės Ignalinos plaukikams

Ketvirtas triatlono taurės etapas Veisiejuose sukvietė per 400 dalyvių. Čia visi sportininkai ir žiūrovai mėgavosi puikiu oru ir geromis sąlygomis. Mūsiškiai vėl gerai pasirodė ir ne kartą lipo ant prizininkų pakylos.

Akvatlone (100 m plaukimas + 1 km bėgimas) dalyvavę 4 Ignalinos kultūros ir sporto centro plaukikai visi grįžo su taurėmis. Savo amžiaus grupėse vėl laimėjo Kornelija Jankovičiūtė ir Emilija Vasiljevaitė. Adomas Lenardas tik 2 sek. nusileidęs Kristupui Tamučiui iš Vilniaus ,,Ruonių“, iškovojo antrąją vietą, o Augustė Rakitinaitė liko trečia. 

Tri-fun rungtyje (200 m plaukimas + 10 km dviratis + 2,5 km bėgimas) tarp metais vyresnių berniukų trečiąją vietą iškovojo Matas Šurna, o už jo nugaros iš karto finišavo Nojus Balkevičius. Tarp 2003–2005 m. gimimo berniukų ketvirtąją vietą iškovojo Ditas Šidlauskas.

Sprinto distancijoje (750 m plaukimas + 20 km dviratis + 5 km bėgimas) jėgas išbandė trys mūsų sportininkai: Džiugas Karklelis, Donatas Kujelis ir Eugenijus Rakitinas. Džiugas Veisiejuose dar atkakliau priešinosi triatlono taurės lyderiui Lukui Prokopavičiui. Po dviračio rungties mūsų plaukikas dar buvo pirmas, tačiau Panevėžio triatlonininkas įrodė savo pranašumą bėgime. Nugalėtojas distanciją įveikė per 1 val. 2 min. 19 sek., tuo tarpu Džiugo laikas 1 val. 3 min. 56 sek. Mūsų plaukimo treneris čia liko šeštas elito grupėje, o V40 grupėje nugalėjo ryškia persvara (laikas 1 val. 5 min. 33 sek.). Pirmą kartą savo jėgas šioje sunkioje distancijoje išbandė Donatas Kujelis. Jis iškovojo 50 vietą tarp 137 dalyvių.

Paskutinis etapas bus surengtas rugsėjo 5 d. Druskininkuose. Čia paaiškės bendros triatlono taurės įskaitos nugalėtojai ir prizininkai.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje