Skip to content

Šeštadienį Druskininkuose finišavo triatlono taurė

Eugenijus RAKITINAS (Plaukimo treneris)

Paskutinis triatlono taurės etapas Druskininkuose sukvietė rekordinį skaičių dalyvių – daugiau nei 500. Po šio etapo paaiškėjo ir bendros įskaitos nugalėtojai ir prizininkai. 

Akvatlone (100 m plaukimas + 1 km bėgimas) dalyvavo dvi Ignalinos kultūros ir sporto centro mergaitės: Emilija Vasiljevaitė ir Augustė Rakitinaitė. Nors po plaukimo rungties Augustė buvo pirma, tačiau Emilija aplenkė savo komandos draugę bėgime ir iškovojo pirmąją vietą. Augustė liko antra ir tik 0,6 sek. aplenkė Vilniaus ,,Ruonių“ atstovę Saulė Kiaušas. 

Tri-fun rungtyje (200 m plaukimas + 10 km dviratis + 2,5 km bėgimas) šį kartą pozicijomis susikeitė Nojus Balkevičius ir Matas Šurna. Nojus liko trečias, o Matas ketvirtas. Pirmąją ir antrąją vietas iškovojo Vilniaus ,,Ruonių“ atstovai Zigmas Reisas ir Jonas Saulius Jonaitis.

Sprinto distancijoje (750 m plaukimas + 20 km dviratis + 5 km bėgimas) startavo net 156 dalyviai. Ant pakylos elito grupėje lipo net du mūsiškiai. Džiugas Karklelis pasinaudojo šansu iškovoti nugalėtojo titulą, nes šio sezono lyderis Lukas Prokopavičius nusprendė savo jėgas išbandyti Olimpinėje distancijoje. Džiugo treneris Eugenijus Rakitinas iškovojo trečiąją vietą, į priekį praleidęs Trakų triatlono būrelio atstovą Tomą Burbulį.

Pirmą kartą jėgas tri-fun estafetėje išbandė dvi Ignalinos kultūros ir sporto centro komandos. Pirmoje komandoje plaukė Donatas Kujelis, dviratį mynė Džiugas Karklelis, o bėgimo rungtį užbaigė Eugenijus Rakitinas. Atkakli kova vyko iki paskutinių metrų tarp Ignalinos, Kauno ,,High Peaks Lietuva“ ir Šiaulių ,,S-Sportas“ komandų. Vis tik mūsiškiams pasisekė labiau ir IKSC 1 komanda lipo ant nugalėtojų pakylos. Antroje komandoje plaukė Augustė Rakitinaitė, dviratį mynė Rokas Ervinas Česūnas, bėgo Emilija Vasiljevaitė. Ši trijulė iškovojo 9 vietą tarp 19 komandų. 

Net keturi mūsiškiai pateko į bendros įskaitos prizininkų sąrašus. Džiugas Karklelis sprinto rungtyje iškovojo antrąją vietą elite ir tuo pačiu buvo antras V25 grupėje, į priekį praleisdamas Luką Prokopavičių iš Panevėžio. Mūsų treneris tarp elito sportininkų liko penktas, o V40 grupėje iškovojo nugalėtojo titulą. Tri-fun rungtyje tarp 14-mečių trečias liko Matas Šurna tik vienu tašku aplenkęs Nojų Balkevičių, o tarp 16-mečių trečiąją vietą iškovojo Ditas Šidlauskas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here