Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Kontrabanda

Trečiadienį ryte Vilniaus pasienio rinktinės pasieniečiai gavo kolegų iš Adutiškio užkardos pranešimą apie pastebėtą ryšulį ties kaimu. Įtarus, kad tai gali būti cigaretės, kurių, manoma, atvyks pasiimti kontrabandininkai, nuspręsta surengti pasalą.

Tą pačią dieną popiet pažeidėjų tykoję VSAT pareigūnai pastebėjo atvažiuojantį automobilį „Volkswagen Passat“. Iš jo išlipo du vyrai: vienas liko prie transporto priemonės, kitas patraukė ryšulio link. Abu juos sučiupo netikėtai pasirodę pasieniečiai. Nustatyta, kad tai gerai VSAT pareigūnams žinomi Švenčionių r. gyventojai, nekart įkliuvę gabendami kontrabandines cigaretes ir už tai sulaukę baudų. Šįkart ryšulyje, kurį ketino gabenti, rasta 1120 pakelių cigarečių, pažymėtų baltarusiškais akcizo mokesčio ženklais. Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimą, pažeidžiant nustatytą tvarką, pradėta administracinės bylos teisena. Už tokį pažeidimą vyrams gresia baudos nuo 5200 iki 6000 eurų. Po apklausų kontrabandininkai paleisti. Jiems įteikti šaukimai atvykti į jų bylą nagrinėsiantį teismą.

Policija prašo padėti

Rugsėjo 4–5 dienomis Ignalinoje, Turistų g. 43-iojo namo esančiame kieme buvo apgadintas automobilis VW TOUAREG. Eismo įvykio kaltininkas iš įvykio vietos pasišalino.

Jei buvote įvykio liudininku ir matėte šį įvykį ar turite naudingos informacijos, prašome pranešti skubios pagalbos telefonu 112 arba tiesiogiai rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresn. tyrėjai Erikai Luneckienei. Tel.: 8 700 65315, 8 610 24937 arba rašykite el. perika.luneckiene@policija.lt

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!