Skip to content

Už pasivažinėjimą krosiniu motociklu teks susimokėti

Utenos RAAD inf.

Spalio 2 d. Aplinkos apsaugos departamento Utenos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, gavę pranešimą, Aukštaitijos nacionaliniame parke pagavo du asmenis, besivažinėjančius krosiniais motociklais ir ardančius miško paklotę.

Už Lankymosi miške taisyklių pažeidimą, kai motorinėmis transporto priemonėmis neteisėtai važiuojama per miško paklotę, taip ją žalojant ar sunaikinant, pažeidėjui gresia bauda nuo 140 iki 300 eurų. 

Aiškinantis pažeidimo aplinkybes, abu piliečiai gailėjosi dėl neapgalvotų veiksmų, todėl pažeidimo vietoje pareigūnų apskaičiuotą žalą gamtai (50,22 eurų) atlygino gera valia. Todėl jiems teks sumokėti pusę sankcijoje numatytos minimalios baudos – po 70 eurų.

Į įvykio vietą buvo iškviesti ir policijos komisariato pareigūnai. Jie pažeidėjams surašė protokolus už neregistruotų transporto priemonių vairavimą keliais (bauda nuo 30 eurų) ir už vairavimą neturint teisės vairuoti šios kategorijos transporto priemones (bauda nuo 300 eurų).

Utenos GGAI pareigūnai apie šį atvejį informavo ir Kultūros paveldo specialistus, nes kilo pagrįstų įtarimų, kad motociklais buvo važinėjama ir po pilkapius.

Pareigūnai dėkoja atsakingiems ir mylintiems gamtą piliečiams  ir apie pastebėtus gamtosaugos pažeidimus prašo pranešti skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112 arba tiesiogiai AAD telefonu 8 (5) 2732995.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje