Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Pasislėpė nuo bausmės

Dar rugsėjo 21 d. buvo gautas Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos raštas dėl 48-erių vyro, Vidiškių sen., paieškos paskelbimo, kadangi minėtas asmuo buvo nuteistas, bet per nustatytą laikotarpį neatvyko atlikti arešto bausmės. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Išpylė 2,1 tonos pieno

Spalio 14 d. 58-erių vyras pareiškė, kad nakties metu Naujojo Daugėliškio sen., Radeikiškės k., įsibrauta į jo fermos ūkinį pastatą ir iš dvejų metalinių cisternų ant grindų išpilta 2100 tonų pieno. Padaryta 630 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Spalio 10 d., apie 15.10 val., bute Ignalinoje, Aukštaičių g., neblaivus (girtumą tikrintis atsisakė) 40-metis vyras smurtavo prieš 66-erių moterį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Spalio 12 d., apie 21 val., Ignalinoje, Švenčionių g., 24-erių vyras smurtavo prieš 25-erių moterį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos aps. VPK areštinę.

Gaisras

Spalio 10 d., 17.21 val., pranešta apie gaisrą Ažusienio k. (N. Daugėliškio sen.). Ten degė gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, iš sudegusio namo likusių pamatų rūko dūmai. Atjungta elektra. Namas medinis, dengtas šiferiu. Įvykis tiriamas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje