Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Pasislėpė nuo bausmės

Dar rugsėjo 21 d. buvo gautas Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos raštas dėl 48-erių vyro, Vidiškių sen., paieškos paskelbimo, kadangi minėtas asmuo buvo nuteistas, bet per nustatytą laikotarpį neatvyko atlikti arešto bausmės. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Išpylė 2,1 tonos pieno

Spalio 14 d. 58-erių vyras pareiškė, kad nakties metu Naujojo Daugėliškio sen., Radeikiškės k., įsibrauta į jo fermos ūkinį pastatą ir iš dvejų metalinių cisternų ant grindų išpilta 2100 tonų pieno. Padaryta 630 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Spalio 10 d., apie 15.10 val., bute Ignalinoje, Aukštaičių g., neblaivus (girtumą tikrintis atsisakė) 40-metis vyras smurtavo prieš 66-erių moterį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Spalio 12 d., apie 21 val., Ignalinoje, Švenčionių g., 24-erių vyras smurtavo prieš 25-erių moterį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos aps. VPK areštinę.

Gaisras

Spalio 10 d., 17.21 val., pranešta apie gaisrą Ažusienio k. (N. Daugėliškio sen.). Ten degė gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, iš sudegusio namo likusių pamatų rūko dūmai. Atjungta elektra. Namas medinis, dengtas šiferiu. Įvykis tiriamas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Dar nėra komentarų, būkite pirmasis pakomentavęs!


Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *