Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Girta avarija

Lapkričio 8 d., apie 3 val., kelyje Daugėliškis–Rimšė 2 km, 27-erių vyras, neblaivus ir neturėdamas teisės vairuoti, vairavo BMW 530. Jo nesuvaldė, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Įvykio metu apgadintas automobilis ir šalia kelio esanti tvora. Vyrui nustatytas 1,75 prom. girtumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas 

Lapkričio 8 d., apie 6.10 val., Ignalinoje, Liaudies g., neblaivus (1,82 prom.) 27-erių vyras smurtavo prieš 49-erių moterį. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos aps. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas

Gaisras

Lapkričio 8 d., 18.51 val. pranešta, kad važiuojant keliu Rimšė–Nagėnai, ties šiuo kaimu mato gaisro pašvaistę, kas ir kur dega nežino, galimai liepsnoja apleistos fermos. Ugniagesių atvykimas iki gaisravietę užtruko, nes atvykus prie apleistų fermų paaiškėjo, kad jos nedega. Gaisro pašvaistė tolumoje buvo matoma, tačiau buvo neaiškūs privažiavimo keliai. Vykstant į gaisravietę dar užklimpo Visagino PGT autocisterna, todėl papildomai į gaisravietę buvo išsiųsta Daugėliškio ugniagesiai. Į įvykio vietą atvykus pirmosioms PGP, atvira liepsna degė pirtis, stogas buvo sukritęs. Vanduo gaisro gesinimui tiektas iš šalia buvusio dirbtinio vandens šaltinio. Pirtis sudegė visiškai. Įvykis tiriamas.

Padėjo medikams

Lapkričio 5 d. Vidiškėse, Melioratorių g., ugniagesiai gelbėtojai medikams padėjo patekti į butą. Ten šeimininkė rasta sąmoninga, atrakintos durys ir medikai buvo įleisti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje