Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Darbe mirė ugniagesys

Lapkričio 18 d. Mielagėnuose darbe mirė 51-erių ugniagesys-gelbėtojas, gyv. Mielagėnų sen. Į budėjimą antradienį vakare atvykusiam ugniagesiui tai buvo paskutinė pamaina. Tą naktį budėjo du ugniagesių komandos nariai. Apie 3.40 val., ugniagesiui pasidarė bloga, jis susmuko. Vyrą bandė gelbėti kolega. Jis gaivino sunegalavusįjį, kol atvyko greitoji medicinos pagalba. Bet medikai po kiek laiko konstatavo vyro mirtį. „Kol kas nežinome mirties priežasties. Ugniagesiu jis dirbo 10 metų, buvo medžiotojas, nesiskundė sveikata, nuolat ją tikrinosi“, – sakė rajono priešgaisrinės tarnybos viršininkas Mirekas Polita. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Girta avarija

Lapkričio 17 d., apie 14 val., Vaišniūnų k., Dringio g., rastas nuvažiavęs nuo kelio ir į elektros stulpo atramą atsitrenkęs automobilis „Deep Grand Cherokee“. Buvo atvykę ugniagesiai gelbėtojai, kurie nuo važiuojamosios kelio dalies patraukė pasvirusį stulpą ir atjungė akumuliatorių. Prispaustų ar sužeistų nerasta. Automobilį vairavo neblaivus (1,93 prom.) 46-erių vyras. Jis sulaikytas ir patalpintas į Utenos aps. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Lapkričio 18 d., apie 23.30 val., namuose Vidiškių sen., neblaivus (1,53 prom.) 43-ejų vyras smurtavo prieš neblaivią (1,93 prom.) 53-ejų moterį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę.

Kontrabanda

Lapkričio 16 d. popietę Vilniaus pasienio rinktinės Adutiškio užkardos pasieniečiai patruliavo ties Mociškės kaimu netoli sienos su Baltarusija. VSAT pareigūnai atkreipė dėmesį į du įtartinus vyrus, miškinga vietove artėjančius sienos link. Patruliai užfiksavo, kaip iki sienos likus keliems šimtams metrų jie paėmė miške slėptus du ryšulius ir pasuko į Lietuvos teritorijos gilumą. Tuomet pasieniečiai abu nešikus sulaikė. Paaiškėjo, kad tai VSAT pareigūnams gerai žinomi 30-ies ir 44-erių gyventojai. Jie jau anksčiau buvo nekart įkliuvę, gabenant draudžiamas prekes.

Polietileno plėvele apvyniotuose ryšuliuose, prie kurių buvo pritvirtintos savadarbės petnešos, pasieniečiai rado 2000 pakelių cigarečių su Baltarusijos akcizo ženklais. Už akcizinių prekių gabenimą, pažeidžiant nustatytą tvarką ir šį nusižengimą padarius pakartotinai, dabar abiem kontrabandininkams gresia baudos nuo 5760 iki 6000 eurų. Šią bylą nagrinės teismas, į kurį atvykti šaukimus gavo abu pažeidėjai. Cigaretės saugomos pasienio užkardoje.

Degė šiukšlės

Lapkričio 16 d., 18.24 val. pranešta, kad Ignalinoje, Aukštaičių g., uždūmintas daugiabučio rūsys. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai atliko žvalgybą rūsyje, degimo nerado. Paaiškėjo, kad uždūminimas po laiptinės lauko laiptais degančių šiukšlių. Degė apie 2 m³ šiukšlių.

Pixabay.com nuotr.

1 komentaras

  1. Keista, kad viršininkas nežino kiek metų bent apytiksliai dirba jo pavaldiniai.


Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje