Skip to content

Aplinkosaugininkų reidai

Aplinkos apsaugos Utenos valdybos pareigūnai pagal surinktą informaciją tikslingai organizavo tris reidus Švenčionių, Molėtų ir Ignalinos rajonuose. Reidai buvo veiksmingi: sulaikyti 5 asmenys, o vienam pažeidėjui teks atlyginti žuvų ištekliams padarytą žalą – 3270 eurų.

Ignalinos aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai Kretuono ežere sulaikė du pažeidėjus, iš medinės valties žvejojusius draudžiamaisiais ne mėgėjų žvejybos įrankiais – dviem statomaisiais tinklais. Asmenims surašyti administracinio nusižengimo protokolai ir paimta medinė valtis su tinklais.

Pareigūnų ekipažas Ūsių ežere sulaikė du asmenis, iš valties neteisėtai žvejojusius trimis statomaisiais tinklais. Pažeidėjai žuvų sugavę nebuvo – aplinkosaugininkai šiuo asmenis sulaikė vos tik jiems pastačius tinklus. Piliečiams surašyti administracinio nusižengimo protokolai, paimta valtis ir trys statomieji tinklai.

Visais trimis atvejais už Mėgėjų žvejybos taisyklių pažeidimus, padarytus naudojant draudžiamus žvejybos įrankius, asmenims gresia  administracinė bauda nuo 120 iki 300 eurų su pažeidimo padarymo įrankių ir priemonių konfiskavimu.

Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai apie pastebėtus gamtosaugos pažeidimus prašo pranešti telefonais 112 arba tiesiogiai AAD (8 5) 2732995.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje