Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Įkliuvo cigarečių nešikas

Naktį iš pirmadienio į antradienį VSAT Vilniaus pasienio rinktinės pareigūnai patruliavo Jaciūnų kaimo apylinkėse. Pasieniečiai netoli esančio miško pastebėjo einančius tris vyrus, nešančius po ryšulį. Ši vieta yra maždaug už kilometro nuo valstybės sienos su Baltarusija.

VSAT pareigūnams iš tolėliau pareikalavus sustoti, vyrai metė ryšulius ir spruko. Vieną nešiką pasieniečiams pavyko sulaikyti. Kiti du pasinaudojo tamsa ir mišku paspruko. Į pagalbą pasitelktas kinologas su tarnybiniu šunimi apieškojo vietovę, tačiau bėglių neaptiko. Jų paieška tęsiama. Pasieniečiai nustatė, kad sulaikytasis yra 40-ies Vilniaus r. gyventojas. Patikrinus tris ryšulius paaiškėjo, kad kontrabandininkai gabeno 5999 pakelius cigarečių su Baltarusijos akcizo ženklais.

Dėl šio įvykio VSAT Vilniaus pasienio rinktinės pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Po apklausos Vilniaus r. gyventojas paleistas, skyrus kardomąją priemonę – rašytinį pasižadėjimą neišvykti. Jam gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Vagystė

Gruodžio 9 d., apie 17.30 val., Kazitiškyje pastebėta, kad buvo įsibrauta į namą ir pavogta 110 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Gruodžio 7 d., apie 22.30 val., bute Ignalinoje, Aukštaičių g., 40-metis vyras smurtavo prieš 66-erių moterį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę.

BNS nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here