Skip to content

Parengė Jonas BALTAKIS

Parengė Jonas BALTAKIS

Paskendo žvejas ir jo šuo

Gruodžio 17 d., apie 15 val., Rimšės sen., Čepukų k., iš Apvardų ežero ištrauktas 66-erių vyro  kūnas be išorinių smurto žymių. Jo ieškojo ugniagesiai gelbėtojai, gavę pranešimą, kad galimai ežere yra nuskendęs žmogus, nes ant ledo palikta žvejo dėžė, o asmens nesimato. Atvykus į vietą, buvo išžvalgyta vietovė, vykdyti paieškos darbai vandenyje. Išžvalgyta apie 100 m² ežero ploto. Apie 14.50 val. skenduolis rastas po ledu 200 m nuo kranto, apie 3 m gylyje. Kartu rastas ir paskendęs labradorų veislės šuo. Vietiniai gyventojai mano, kad pirmiau galimai įlūžo šuo, o jo gelbėti šoko jo šeimininkas (buvęs veterinarijos gydytojas) ir abu nuskendo. Mat žvejo dėžė buvo likusi ant ledo atokiau įlūžimo vietos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Dingo žmogus

Gruodžio 19 d., apie 16.40 val., iš namų, esančių Ginučiuose, Malūno g., išėjo 76-erių moteris (gyvenamoji vieta deklaruota Vilniuje) ir dingo be žinios. 19.55 val. ugniagesiams gelbėtojams pranešta, kad dingusioji galimai galėjo paskęsti, todėl reikalinga pagalba su valtimi atlikti žvalgybą Srovenos upelyje, patikrinti, ar nėra įkritusi paieškoma moteris. Paieška vykdyta iki 21.10 val., po to nutraukta, moteris nerasta. Paskelbta asmens paieška. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl dingusios be žinios.

Smurtas

Gruodžio 19 d., apie 20.20 val., namuose, Ignalinoje, Bažnyčios a., 29-erių vyras smurtavo prieš neblaivią (1,10 prom.) 27-erių moterį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kontrabandininkai karantino nepaiso

Gruodžio 17 d. VSAT Vilniaus pasienio rinktinės pareigūnai vykdė tarnybą prie pat sienos su Baltarusija. Čia VSAT pareigūnai pamatė, kaip Baltarusijos pusėje esantis asmuo į Lietuvos teritoriją, nepažeisdamas sienos, permetė du ryšulius. Lietuvos pusėje, maždaug už 100 m nuo sienos, šioje vietoje yra kapinės. VSAT pareigūnai pamatė, kaip prie jų privažiavo automobilis „VW Passat“. Iš jo išlipo du vyrai, kurie nenutuokė esantys stebimi pasieniečių. Vienas iš jų pajudėjo link sienos, o kitas liko prie automobilio. Pirmasis netrukus paėmė abu per tvorą permestus ryšulius ir pasuko link automobilio. Tuomet pasirodė tolėliau laukę VSAT pareigūnai ir nurodė nešikui sustoti. Šis metė krovinį ir spruko į čia pat augančius krūmynus. Pasieniečiai panaudojo tarnybinį šunį, kuriam buvo duota komanda ieškoti asmens. Keturkojis greitai rado krūmynuose pasislėpusį bėglį, kurį pasieniečiai sulaikė. Sulaikytas ir nešiko prie „VW Passat“ lūkuriavęs vyrai yra Švenčionių gyventojai. Ryšuliuose pasieniečiai rado 1100 pakelių cigarečių su Baltarusijos akcizo ženklais.

Dėl neteisėto akcizais apmokestinamų prekių gabenimo kontrabandininkams pradėtos administracinės teisenos. Už tai vienam švenčioniškiui gresia bauda nuo 5200 iki 6000 eurų. Kitas tokį nusižengimą padarė pakartotinai, todėl jam gresianti bauda yra nuo 5760 iki 6000 eurų. Dar abiem vyrams už buvimą valstybės sienos apsaugos zonoje be VSAT leidimų gresia įspėjimai arba baudos nuo 40 iki 90 eurų.

Po apklausos pasieniečiai švenčioniškius paleido. Jiems įteikti šaukimai atvykti į teismą, kuris nagrinės šią bylą. Cigaretės saugomos Adutiškio pasienio užkardoje.

Talkino medikams

Gruodžio 20 d., 16.50 val., ugniagesiai gelbėtojai Ignalinoje buvo iškviesti į Ežero g. atidaryti namo duris. Jos su laužtuvu buvo atidarytos, į vidų įleisti medikai. Rastas sąmoningas pilietis, kurį išsivežė GMP brigada.

Užpuolė medikę

Gruodžio 20 d., apie 15.45 val., Ignalinoje, Atgimimo g. namo laiptinėje, GMP brigados slaugos specialistę, atvykusią į iškvietimą, užpuolė iš matymo pažįstamas, akivaizdžiai neblaivus vyras. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here