Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Ignalinos policija prašo pagalbos

Gruodžio 28 d., apie 12.38 val., Ignalinoje, Taikos g. 11, prekybos centro MAXIMA automobilių stovėjimo aikštelėje, šeimos stovėjimo vietoje, buvo apgadintas stovėjęs automobilis VOLVO. Tyrimo metu nustatyta, kad automobilį apgadino kita transporto priemonė, kurios vairuotojas iš eismo įvykio vietos pasišalino.

Jei buvote įvykio liudininkas ir matėte šį įvykį, ar turite naudingos informacijos, prašome pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112 arba tiesiogiai Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ignalinos rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjui Kazimierui Leleikai tel. 8 700 65303 arba rašykite el. p. kazimieras.leleika@policija.lt.

Smurtas

Sausio 3 d., apie 12.45 val., namuose Dūkšto sen., Pažemiškio k., neblaivus (3,05 prom.) 47-erių vyras smurtavo prieš 76-erių moterį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę.

Ugniagesių pastogėje

Sausio 2 d. Pažiezdrio k., Linkmenų sen., į iškvietimo vietą atskubėję ugniagesiai gelbėtojai rado atvira liepsna degančią lauko virtuvę. Gesinant gaisrą, buvo išsaugoti 5 m atstumu buvę gyvenamas namas ir ūkinis pastatas. Įvykis tiriamas.

Sausio 1 d. ugniagesiai gelbėtojai Ignalinoje, Aukštaičių g., medikams padėjo iš buto į greitukę nunešti sunkiasvorį ligonį, o sausio 3 d. Ignalinoje, Atgimimo g., talkino policijai patekti į butą. Durys buvo atidarytos diskiniu pjūklu ir rankiniu inventoriumi.

lrytas nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here