Skip to content

Viruso protrūkis Mielagėnuose

MI informacija

Sausio 11 d. duomenimis, vakar rajone sergančiųjų buvo 229 (sausio 7 d. – 157), pasveiko 392, iš viso nuo pavasario patvirtinti 663 atvejai. Rajone tai rekordinis skaičius. Didelis susirgimų židinys Mielagėnų palaimintojo J. Matulaičio parapijiniuose senelių namuose. Ten serga maždaug pusė personalo ir beveik visi namų globotiniai, iš viso 74 žmonės. Keičiant sergančius darbuotojus, globos namuose dirba Ignalinos socialinių paslaugų centro ir Visuomenės sveikatos biuro specialistai. Iš Ignalinos ligoninės ir Linkmenų sen., kur buvo ligos židiniai, virusas traukiasi. 

Primename, kad savivaldybė teikia pavėžėjimo į Mobilų patikros punktą paslaugą, taip pat gali suteikti patalpas saviizoliacijai (tel. 8 694 04447). Ignalinoje mobilus tyrimų punktas, įsikūręs Sporto g. 6., dirba kiekvieną darbo dieną nuo 9 iki 13 val. Jame dirba ir Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai. Registracija į punktą vykdoma telefonu 1808 arba internetu 1808.lt. 

Gyventojai, esantys saviizoliacijoje, gali vykti tik į mobilų patikros punktą ir grįžti į saviizoliacijos vietą. Negalima lankytis prekybos centruose ar kitur.

Ignalinos rajono savivaldybėje informacija visais COVID-19 klausimais teikiama: tel. 8 694 04447, el. p. arturas.cesliokas@ignalina.lt tel. 8 610 63069, el. p. direktorius@ignalina.lt

Vyriausybės sprendimu, ribojimai asmenų judėjimui tarp savivaldybių pratęsti iki sausio 31 d., 24 val. Šis Vyriausybės sprendimas galės būti peržiūrėtas sausio 17 d., atsižvelgus į naujausius sergamumo ir mirčių nuo koronaviruso infekcijos šalyje duomenis ir tendencijas. Judėjimas tarp savivaldybių leidžiamas tik esant būtinybei pagal Vyriausybės nutarime patvirtintas objektyvias priežastis.

Jono Barzdėno nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here