Skip to content

O kokia Jūsų nuomonė – ar reikia rajone nudistų paplūdimio?

MI informacija

Rajono savivaldybė, meras ir visi rajono tarybos nariai gavo žemiau spausdinamą vienos pilietės prašymą rajone šalia esančių paplūdimių kažkurioje vietoje įrengti ir nudistų paplūdimį, kuriame norintys galėtų saule mėgautis visiškai nuogi (čia tiems, kas dar nežino, kas yra nudistai). Išties, nudistų judėjimas yra gana populiarus Europoje, populiarėja ir Lietuvoje. Mes nei prieš, nei už, čia kiekvieno asmeninis poreikis, pasirinkimas ir valia. Kadangi nudistai pramogauja ne kokiose nors uždarose patalpose, o atvirose teritorijose, o pats toks objektas rajone būtų naujovė, tai ir norime sužinoti Jūsų nuomonę. 

Ją prašome pareikšti el. paštu: jonas@mignalina.lt, mi@ignet.lt arba SMS žinutėmis į telefoną 8 686 98485. Šiuo telefonu galima ir paskambinti, bet geriau, kai lieka parašytas tekstas. Ačiū.

Redakcija

PRAŠYMAS DĖL MAUDYMOSI VIETOS SKIRTOS NUDISTAMS

2020-01-07, Vilnius

Lietuvos nudistų bendruomenės vardu prašau nuo 2021 m. birželio 1 d. Ignalinos rajono savivaldybės teritorijoje skirti maudymosi vietą nudistams, kurioje būtų galima leisti laisvalaikį, degintis ir maudytis nuogiems. Atkreipiame dėmesį, kad Ignalinos rajono savivaldybėje prie Lūšių, Gavio, Ilgio ežerų yra įrengtos maudymosi vietos. Mes siūlome skirti maudymosi vietą prie šių arba kitų Ignalinos rajono savivaldybės esančių ežerų. 

Nudizmas tampa vis populiaresnis tarp lietuvių, tačiau nesant maudymosi vietos, skirtos nudistams, mes priversti pažeisti viešąją tvarką reglamentuojančius teisės aktus ir laisvalaikį leisti tam neskirtose vietose – prie Lūšių ežero ir prie kitų vandens telkinių. 

Informuoju, kad nudistams skirtos maudymosi vietos įrengimas nereikalauja papildomų reikšmingų investicijų iš Ignalinos rajono savivaldybės biudžeto. Reikėtų tik įspėjamųjų ženklų, kuriose būtų informacija, kad tai nudistų zona ir pagal galimybes nušienauti žolę, prie aplinkos, tvarkymo ir priežiūros įsipareigojame prisidėti ir patys: surinkti šiukšles, prisižiūrėti pakrantę. 

Dėkoju už supratingumą ir tikiuosi glaudaus, abipusiai naudingo bendradarbiavimo ir ateityje! 

E. Č.

Vardas ir pavardė redakcijai žinoma

2 komantarai (-ų)

  1. Jeigu žmonės prašo vadinasi reikia.
    Juolab, kad rajonui tokios maudyklos įrengimas kainuotų labai minimaliai.
    Dėl vietos, manau tikrai yra daug vietų, kur galėtų būti įrengta maudykla. Rajonas turtingas ežerais, tai turi būti pasirinkimas kaip žmonės nori maudytis bei degintis.

  2. Reikia, juk įdomisu gyventi, o ir turistų daugiau pritrauktų. 🙂


Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here