Skip to content

Miegamojo šviestuvai: kam teikti pirmenybę?

MI informacija

Kad miegamasis taptų jaukumą ir maksimalų komfortą žadančia vieta, būtina atsakingai apgalvoti įvairius elementus, apšvietimas – vienas jų. Ne ką mažiau svarbu ir tai, kad miegamojo šviestuvai šiandien sudaro labai didelį pasirinkimą, tad svarbu žinoti, kam teikti pirmenybę. 

Jau netrukus įvardinsime, kokie miegamojo šviestuvai gali garantuoti maksimaliai komfortišką poilsį ir jaukumą miegui skirtoje erdvėje, o kol kas primename, kad jų pasirinkimui verta skirti iš tiesų daug dėmesio bei laiko, nes tai – investicija ne vieneriems metams. 

Dažnai galima išgirsti sakant, kad renkantis čiužinį, reikėtų ypač atsakingai įvertinti abiejų partnerių poreikius bei rinktis tokį, kurio abi pusės būtų pritaikytos miegančiųjų svoriui, o taip pat judesiai nebūtų perduodami iš vienos čiužinio pusės į kitą, kad vienas iš partnerių, norėdamas apsisukti ant kito šono ar pakilti iš lovos, nepažadintų kito. Taigi, belieka tik pridurti, kad tam tikri individualumo sprendimai yra reikalingi ir, kai kalbame apie apšvietimą miegamajame. Sprendimas kabinti vieną masyvų šviestuvą virš lovos yra puikus tik tuo atveju, jei  kambariu naudojasi vienas asmuo, tačiau pora turėtų pasirūpinti, kad o šviestuvą būtų sumontuota skirtingose lovos šonuose arba ant kiekvieno naktinio stalelio  būtų ir po naktinę lempą. 

Nereikia ir sakyti – šviestuvai šiandien jau atlieka ne tik praktinę, bet estetinę funkciją, tad nereikėtų pagailėti papildomų kelių ar keliolikos eurų, kad įsigytumėte itin estetikai atrodantį šviestuvą, kuris taptų ne tik praktiška, bet ir labai patrauklia jūsų miegamojo detale. 

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad puikiu pasirinkimu gali tapti ir šviesos reguliatorius. Jį naudodami, galėsite patys reguliuoti šviesos srautą bei intensyvumą, todėl tinkamiausią bei komfortiškiausią sprendimą rasite bet kokiu atveju. Pavyzdžiui, nusprendus paskaityti knygą, bus galima pasirinkti intensyvų apšvietimą, kuris užtikrins kokybišką matomumą. Na, o, jei ryte pabudę nuspręsite lovoje pasimėgauti kavos puodeliu, galėsite rinktis šiek tiek silpnesnį apšvietimą, kuris sukurs itin jaukią atmosferą. 

Nors tinkamiausio miegamojo šviestuvo paieškos ir pareikalaus šiek tiek daugiau jūsų laiko, galite būti tikri – tai atsipirks, jaukumas bei nuotaika, kurią sukurs tinkamai parinktas šviestuvas, yra to verti. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here