Skip to content

Karantino šaltis

Gretutės balso kažkodėl negirdėti. Tos pačios, kuri gąsdino, kad jeigu žmonija nesukiš milijardų į kovos su gamta versliuką (nors koks čia versliukas, čia jau rimtas biznis), visiems bus taip karšta, kad žiemą bus galima palangėje augančiais apelsinais irgi bananais mėgautis. Gal užpakalis prie lysvės, bandant tuos bananus pasodinti, prišalo… 

Čia visokie komentatoriai iš ne visai įgalios merginos taip tyčiojasi – dabar, kai „ne visai vasariui būdingi šalčiai“ spustelėjo. Pabandytų užkabinti tuos, kurie iš to turtus kraunasi, – visi anonimai būtų išaiškinti ir prie ekologiško kryžiaus prikalti.

Komentarai, kurie surašomi po kiekvienu straipsniu, net po tokiu, kuriame mažai kam suprantami moksliški dalykai aiškinami, yra įdomus ir pamokantis skaitalas. Nesakau, kad iš jų kažko gali išmokti: absoliuti dauguma yra tokių, kurie anksčiau nebent ant tvoros ar viešojoje išvietėje rašomi buvo.

Ypač „įdomūs“ tie komentarai, kurie spausdinami. nenurodant autoriaus pavardės. Yra tokių portalų, kuriems svarbu, kad būtų galima pasigirti turint daugiau skaitytojų, kad daugiau  reklamos būtų. Tai tie spausdina visus iš eilės, ir su keiksmažodžiais.

Jeigu tokių pasiskaitysi, atrodys, kad viskas Lietuvoje blogai. Ypač su tais karantino draudimais. Čia nieko nuostabaus, čia ir televizijos žinias pasižiūrėjęs gali susidaryti nuomonę, kad visi tik verkia, tik protestuoja. Ypač tie (tos), kurių amatas – nagus ir ragus lakuoti ir visose vietose, kur tik klientas (-ė) pageidauja, „frizūrą“ susukti. Kai parodo tokių protestuojančių piketą – pagalvoji, kad visa tauta protestuoja.

O paskui sužinai, kad tame pikete dalyvavo penkios nepatenkintos grožio fronto darbuotojos. Ir pagalvoji, kad dar ne taip blogai jos gyvena, dar nebadauja. Badautų – karstelio „laidojamam smulkiajam verslui“ ir gėlių nebūtų nupirkusios.

Aišku, joms blogai. O kam dabar gerai? Kas tuo karantinu džiaugiasi? Bent gali pasidžiaugti, kad yra suprantančių, jog be draudimų neapsieisi,. ypač mūsų Lietuvėlėje, kur visi taip ištroškę laisvės – daryti tai, ko jie nori, spjaunant į kitus.

Vienas komentaras įsiminė: ar būtų grožio karalienės karstelį atnešusios, jeigu jame jų tėvai ar seneliai gulėtų? Tik tokių komentarų labai nedaug..

Tokių, kuriems po jų – nors ir tvanas, buvo ir bus. Ne veltui sakoma, kad šiais laikais kvailiu būti labai sunku – konkurencija per didelė. Visi mokyti, tokie mokyti, kad jeigu anais laikais sakydavo baigęs vieną klasę su dviem koridoriais, tai dabar apie kitus gali pasakyti, kad jie baigę aukštuosius koridorius. Visi mokyti, o dirbti nėra kam.

Kai aukštasis mokslas visiems prieinamas, tai yra, kai kiekvienas norintis būna priimtas, nes aukštosios už „galvas“ iš valstybės finansavimą gauna, o diplomas yra nuperkamas, tik reikia žinoti, kiek kuriam dėstytojui duoti, tai ir turime Lietuvą, kurioje svarbiausios yra dvi verslo sritys: kelionių bei renginių (baliukų) organizavimas ir „grožio“ sektorius.

Tėveliai, kurie jaunų nepatyrusių sūnelių turite: pamokykite juos, kad panelės veiduką jau pirmomis dienomis (vakarais) reikia gerai nuprausti, kitaip, neįsižiūrėjus, ir  kokią pabaisą galima išsirinkti. Beje, per karantiną šis pavojus mažesnis. 

Bet reikalai nėra tokie blogi, kaip galima būtų pamanyti. Kad ir kokios apytikslės būtų internetinės apklausos, vis dėlto jos rodo, kad žmonės supranta, jog per anksti atsisakius karantino, greitai vėl atsidurtume ten, kur mus atvedė Veryga ir iš kur dar iki galo neišėjome. 

O jeigu per daug komentarus skaitysi ar televizorių žiūrėsi – žurnališiai sugeba taip kokį nors piketuką nufilmuoti, kad atrodo – Lietuva susirinko valdžios versti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje