Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

MI informacija

Gelbėjo medikus

Vasario 11 d., 5.31 val., ugniagesiai gavo pranešimą, kad Vidiškių sen., Abugalių k., pagalbos šaukiasi medikai.  Situacija: užklimpęs automobilis, baiginėjasi kuras, ekstremalus šaltis, niekur neranda pagalbos. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai medikus išvadavo iš sniego ir šalčio nelaisvės.

Gaisras

Vasario 9 d. po pusiaunakčio gaisro pašvaistė nušvietė Mielagėnus. Apie 0.49 val. pranešta, kad miestelyje dega pirtis. Atvykus ugniagesiams, ji degė atvira liepsna. Buvo nutiesta 60 m magistralinė linija. Gaisro metu sudegė pirties viduje buvę namų apyvokos daiktai, išdegė ir buvo nuardyta apie 20 m² ploto perdangos, apdegė 10 m² sienos. Priežastys tiriamos.

Smurtas

Vasario 8 d., apie 9.13 val., 42-ejų moteris, gyv. Ignalinoje, Turistų g., pareiškė, kad dar vasario 4-osios naktį namuose vyras jai sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mirtys

Sausio 6 d. rajone rasti du mirę žmonės, kūnai be smurto žymių: apie 13.10 val., Mažėnų k., rastas miręs 61-erių vyras, apie 19 val., Tverečiuje 66-erių miręs vyras. Abiem atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimai mirčių priežastims nustatyti.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Dar nėra komentarų, būkite pirmasis pakomentavęs!


Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *